عید قربان
1400/03/30 15:09:11
سرویس استان ها
جوکار :

بسیاری از مشکلات استان یزد در بودجه 1400 قابل حل است

نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه بسیاری از مشکلات استان یزد در بودجه ۱۴۰۰ قابل حل است،گفت: تسریع در رفع مشکلات پروژه‌های آب، برق و گاز در اولویت قرار بگیرد.
بسیاری از مشکلات استان یزد در بودجه 1400 قابل حل است نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه بسیاری از مشکلات استان یزد در بودجه 1400 قابل حل است،گفت: تسریع در رفع مشکلات پروژه‌های آب، برق و گاز در اولویت قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107113053075.jpg بسیاری,از,مشکلات,استان,یزد,در,بودجه,1400,قابل,حل,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدصالح جوکار در نشست شورای برنامه‌ریزی استان یزد اظهار داشت:  بسیاری  از مشکلاتی استان  یزد در بودجه 1400 قابل حل است و نباید از آن غافل شویم.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس  شورای اسلامی تصریح کرد: رفع این مشکلات منوط به آن است که مدیران دستگاه‌های اجرایی و مرتبط استان تا چه اندازه پیگیر هستند و برای رفع مشکلات اقدام می‌کنند وگرنه اگر پیگیری لازم نشود مشکلات هم به حال خود باقی می‌مانند.

 وی ادامه داد: به ویژه پروژه‌هایی که در حوزه‌های آب‌رسانی، برق، گاز و آب‌رسانی‌های روستایی داریم در این راستا قابل رفع و اتمام هستند.

جوکار خاطرنشان کرد: لازم است برای رفع مشکلات جدول دقیقی تنظیم و مسائل مربوطه به صورت دقیق در آن درج شود.

وی  در پایان به مشکلات مسکن جوانان اشاره کرد و  یادآورشد: جمعیت ما در حال افزایش است و نیاز به مسکن هم روز به روز بیشتر می‌شود و اگر ما کاری برای این موضوع نکنیم، قطعا با مشکل جدی روبرو می‌شویم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet