عید قربان
1400/03/30 15:09:34
سرویس استان ها
شکرالهی در طی پیامی:

انتخابات ایران نمایش باشکوهی از همبستگی ملی است

نماینده مردم کهنوج در مجلس،گفت: انتخابات نمایش باشکوهی از همبستگی ملی و مشارکت عمومی در برابر چشم دوست و دشمن است.
انتخابات ایران نمایش باشکوهی از همبستگی ملی است نماینده مردم کهنوج در مجلس،گفت: انتخابات نمایش باشکوهی از همبستگی ملی و مشارکت عمومی در برابر چشم دوست و دشمن است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103379513299.jpg انتخابات,ایران,نمایش,باشکوهی,از,همبستگی,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در  طی پیامی به مردم  و آیت الله رئیسی در خصوص انتخابات  تبریک گفت؛ متن پیام بدین شرح است:   

بسم الله الرحمن الرحیم 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران صحنه شور مخلصانه و همت بلند مردم قهرمان ایران شد. این انتخابات شعارهای بزرگ و اساسی انقلاب اسلامی که همانا استقلال و آزادی است را صیانت کرد و پیام پاسداری شجاعانه از آرمان‌های اسلامی و انقلابی و دستاوردهای گران‌بهای این نظام را فریاد زد. این هوشیاری و استقامت میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی است و این کار درست در صفحه تاریخ، افتخاری دیگر برای مردم رقم زد.

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نمایش باشکوهی از همبستگی ملی و مشارکت عمومی در برابر چشم دوست و دشمن قرار گرفت. میدان‌داری مردم که با وجود مشکلات فراوان از جمله برخی کاستی‌ها و نیز محدودیت‌های بیماری کرونا، حماسه آفریدند، بار دیگر قدرت‌نمایی در برابر دشمنان کینه‌توز بود؛ همانها که با تمام قوا سعی در القای کاهش مشارکت و پایان دموکراسی در ایران داشتند، اما همچون گذشته بازنده این میدان شدند.

باید توجه داشت که همه مشارکت‌های مردمی در قالب مردم‌سالاری دینی، منشأ تقویت سرمایه اجتماعی، روحیه امید، نشاط و تقویت اعتبار نظام اسلامی در سطح ملی و جهانی است.

اینجانب انتخاب شایسته اندیشمند گرانقدر سید ابراهیم رئیسی را به بعنوان رئیس جمهور ایران اسلامی به تمام مردم ایران تبریک عرض کرده و امیدوارم این فرصت گرانبها برای خدمت‌رسانی به مردم، مأجور درگاه الهی قرار گیرد. جنابعالی پیش از پیروزی در رقابت انتخاباتی، در مناظره‌ها با رعایت تقوای الهی، پیروز میدان انصاف و اخلاق بودید و جز این نیز از عالم پارسا، مجتهد انقلابی و خادم ملت ایران انتظاری نبود. تجربه مدیریتی ارزشمند شما در مناصب مختلف و حمایت قاطعانه مردم از آن جناب، نویدبخش اقتدار و ارتقای روزافزون این سرزمین در پهنه گیتی است.

در اینجا لازم می‌دانم از آحاد ملت شریف ایران خصوصا مردم حوزه ی انتخابیه ام( شهرستان های کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب) که سرود همبستگی برای رشد و اعتلای کشور سرودند و همچنین از همه کسانی که به این آزمایش بزرگ شور و نشاط بخشیدند، به‌ویژه جوانان عزیز، مراجع عظام، علمای اعلام و نخبگان دانشگاهی و اقشار گوناگون اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و نیز از رسانه‌ها به‌ویژه سازمان صدا و سیما که پرتلاش در این حرکت عمومی نقش آفرید و نیز از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات به‌ویژه شورای محترم نگهبان و وزارت کشور صمیمانه سپاسگزاری کنم و برای ایشان پاداش و اجر الهی مسئلت نمایم.

امیدوارم با تدبیر حضرتعالی، مجموعه تلاش‌های قوه مجریه در ۴۲ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران همراه با تحولات جدید با افزایش سرمایه اجتماعی انقلاب اسلامی ایران شود و از مجموعه ظرفیت‌های بزرگ کشور برای رشد، پیشرفت و تعالی ملت شریف ایران بهره‌مند شویم ؛ و جنوب کرمان در دوره ریاست جنابعالی منشأ نقش آفرینی های بزرگ در حوزه های مختلف کشور باشد، ان شاءالله . 

منصور شکرالهی
نماینده مردم  کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی
١۴٠٠/٣/٢٩

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet