خبرگزاری خانه ملت

عید قربان
1400/03/30 17:00:38
سرویس استان ها
جعفری در جشن پیروزی انتخابات در بروجن:

28 خرداد ماه امسال یکی از ماندگارترین انتخابات است

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه ۲۸ خرداد ماه امسال، یکی از ماندگارترین انتخابات است،گفت: دشمنان به دنبال مایوس کردن مردم از رفتن به پای صندوق‌های رای بودند اما زنان و مردان این کشور به میدان آمدند.
28 خرداد ماه امسال یکی از ماندگارترین انتخابات است نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه 28 خرداد ماه امسال، یکی از ماندگارترین انتخابات است،گفت: دشمنان به دنبال مایوس کردن مردم از رفتن به پای صندوق‌های رای بودند اما زنان و مردان این کشور به میدان آمدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105106114858038.jpg 28,خرداد,ماه,امسال,,یکی,از,ماندگارترین,انتخابات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،حجت‌الاسلام والمسلمین امیرقلی جعفری در جمع مردم بروجن در جشن پیروزی آیت‌الله رئیسی در انتخابات، اظهار داشت: دشمنان به دنبال مایوس کردن مردم از رفتن به پای صندوق‌های رای بودند اما زنان و مردان این کشور به میدان آمدند و برگ زرین دیگری در کارنامه مردم رقم خورد، از تک تک کسانی که در خلق این حماسه تلاش داشتند تشکر دارم.

 نماینده مردم بروجن در مجلس شورای  اسلامی  تصریح کرد: 28 خرداد ماه امسال، یکی از ماندگارترین انتخابات است چرا که دشمن سعی در کمرنگ شدن آن داشت، یکی از بهترین و امن‌ترین انتخابات کشور بود و به لطف خداوند آیت‌الله رئیسی با آراء مردم پیروز این میدان شدند.

وی خاطر نشان کرد: الطاف الهی، عنایات خداوند و حرکت دادن قلب‌ها به این سمت موجب این پیروزی بزرگ برای ملت ایران شد اما شیرینی این پیروزی به یک کار جهادی، مداوم و شبانه روزی برای ملت ایران نیاز دارد.

جعفری تصریح کرد: کسانی که پای صندوق رای نیامدند و رای ندادن به دلیل ناامیدی و یاسی بود که بخشی از حاکمیت در ایجاد آن دخیل بوده است، امید است آیت‌الله رئیسی به همراه تیم جهادی خود بتوانند با کار شبانه روزی این اعتمادی که از بخشی از جامعه از دست رفته را به مردم بازگردانند.

وی افزود: البته لازمه بازگشت اعتماد مردم این است که ما رقابت‌ها را تمام شده بدانیم، باید از تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها استفاده شود، قدرت اجماع سازی و مدیریت بالا چیزی است که از آیت‌الله رئیسی سراغ داریم است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: حتما عوامل ناامیدی مردم از بین می‌رود، با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بزرگ کشور می‌توانیم بر همه مشکلات فائق آییم، مردم استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن حضور پررنگی برای انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا داشتند که این افتخار است.

وی با تاکید بر اخلاص نیروها در بدنه دولت و رسیدن به موفقیت، مطرح کرد: زمانی یک دولت می‌تواند موفق باشد که بازوان و نیروهایی داشته باشد که نیت آنها الهی و قصد آنها خدمتگزاری به مردم باشد، امید است همه نیروها با قصد اخلاص برای رضای خدا و حل مشکلات کنار آیت‌الله رئیسی قرار گیرند.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: با اطمینان می‌گویم آن چیزی که موجب شد مردم به آیت‌الله رئیسی رای دهند مخالفت ایشان با ظلم، تبعیض و فساد است، امید است با زحمتی که مردم در این انتخابات کشیدند ثمره آن را هم ببینند.

نماینده مردم بروجن در مجلس  یادآورشد: ۲۸ خرداد ماه امسال، یکی از ماندگارترین انتخابات است چرا که دشمن سعی در کمرنگ شدن آن داشت.امید است با زحمتی که مردم در این انتخابات کشیدند ثمره آن را هم ببینند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet