عید قربان
1400/03/31 15:36:25
سرویس استان ها
کعب عمیر طی پیامی:

حضور پرشور مردم در انتخابات غرور انگیز است

نماینده مردم شوش وکرخه در مجلس گفت: حضور پرشور مردم حماسه ساز ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد غرور انگیز بود.
حضور پرشور مردم در انتخابات غرور انگیز است نماینده مردم شوش وکرخه در مجلس گفت: حضور پرشور مردم حماسه ساز ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد غرور انگیز بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103996297164.jpg حضور,پرشور,مردم,در,انتخابات,غرور,انگیز,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد کعب عمیر نماینده شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات  قدردانی کرد.متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور پرشور مردم حماسه ساز ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد غرور انگیز بود. حضور امید آفرین مردم پای صندوقهای رای به رغم برنامه ریزی ها و تبلیغ معاندین و مخالفین داخلی و خارجی برای عدم حضور ملت بزرگ ایران در انتخابات، بیانگر درک و بصیرت همچنین وفاداری به نظام اسلامی و میهن دوستی هموطنان است.

مردم با حضور آگاهانه خود در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا بدون شک گامهای بی بدیلی در راه جهش اعتبار، اقتدار و استقلال کشور برداشته و با عزم ملی بار دیگر التزام خود به نظام اسلامی و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.

این رقابت ها به پایان رسیده و منتخبین مردم باید تمام سعی و تلاش خود را با تدوین برنامه منسجم و بدون نگاه تعصبی همچنین همدل و همگام با سایر مسئولین عقب افتادگی های ناشی از سوء مدیریت و سوء تصمیم گیری را جبران کنند.

بنده نیز به عنوان خادم مردم با تمام توان در کنار منتخبین مردم در شوراهای شهر و روستا هستم تا با اتحاد و همدلی غبار محرومیت از روستاها و مناطق محروم شهری برداشته شود.

اینجانب ضمن تبریک به منتخبین مردم و تقدیر از حضور مردم همیشه در صحنه و تمام جریانات سیاسی که با تلاش خود فضای صمیمی انتخاباتی را فراهم آوردند، از دست اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای انتظامی و امنیتی همچنین رسانه ها کمال تشکر و قدردانی را دارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet