عید قربان
1400/04/01 09:34:36
سرویس صحن
در جریان سوال از وزیر نیرو انجام شد؛

اقناع مشروط سعیدی از پاسخ اردکانیان

نماینده مردم چابهار در مجلس با شرط تأمین آب شرب مردم سیستان و بلوچستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پاسخ‌ وزیر نیرو قانع شد.
اقناع مشروط سعیدی از پاسخ اردکانیان نماینده مردم چابهار در مجلس با شرط تأمین آب شرب مردم سیستان و بلوچستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پاسخ‌ وزیر نیرو قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105719269441.jpg اقناع,مشروط,سعیدی,از,پاسخ,اردکانیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (سه‌ شنبه 1 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی طرح سوال معین الدین سعیدی و عبدالناصر درخشان از اردکانیان وزیر نیرو بررسی شد که نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های وزیر نیرو به سوال خود درباره علت عدم اجرای تکالیف قانون برنامه ششم توسعه خصوصا در اجرای ماده 36 توسط وزارت نیرو به صورت مشروط قانع شدند.

گفتنی است در ماده 36 برنامه ششم توسعه بر تأمین 30 درصد از آب مورد نیاز مناطق جنوب کشور در جوار دریای عمان و خلیج فارس با استفاده از آب شیرین‌کن‌ها تأکید دارد.

گلایه نمایندگان از وزیر کشور به دلیل عدم رفع مشکل قطعی برق

نیکزاد در جریان سوال مطرح شده گفت: وزارت نیرو باید آب شرب مورد نیاز سیستان و بلوچستان را با اجرای عملیات ویژه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن تأمین کند.

همچنین نایب رئیس مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: تعدادی از همکاران از قطعی برق گلایه مند هستند که نیاز است وزارت نیرو اقدامات لازم را انجام دهد.

سعیدی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به تعهد آقای اردکانیان وزیر نیرو و آقای نیکزاد در زمینه پیگیری سوال بنده از به رأی گذاشتن سوال انصراف داده و قانع می‌شوم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet