خبرگزاری خانه ملت

عید قربان
1400/04/01 19:00:00
سرویس فرهنگی
نصیرایی در تشریح دستور جلسه امروز کمیسیون فرهنگی خبر داد:

ورود تخصصی اعضای کمیسیون به مباحث فرهنگی کشور

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ورود تخصصی هریک از اعضای کمیسیون به مباحث فرهنگی کشور خبر داد.
ورود تخصصی اعضای کمیسیون به مباحث فرهنگی کشور سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ورود تخصصی هریک از اعضای کمیسیون به مباحث فرهنگی کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg ورود,تخصصی,اعضای,کمیسیون,به,مباحث,فرهنگی,کشور Icana

مجید نصیرایی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه شنبه یکم تیرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در جلسه امروز خلاصه‌ای از گزارش عملکرد یکساله کمیسیون به اعضا ارائه شد. طی 12 ماه  گذشته 2 لایحه و 8 طرح را مورد بررسی و تصویب قرار داده و 13 فقره سؤال از وزرا در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و حدود 70 جلسه با موضوعات متنوع فرهنگی ، هنری و ورزشی در کمیسیون برگزار شد.

وی ادامه داد: بخشی از این جلسات مربوط به بررسی طرح‌ها و لوایحی نظیر طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده، وظایف و اختیارات ورزش و جوانان اعاده شده از سوی شورای نگهبان، طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران( ورزش‌ دانش آموزان، ورزش همگانی و...)، صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی، اصلاح بند (29) ماده (2) قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طرح مدیریت متمرکز فرهنگی و... بوده است.

 نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ادامه جلسه مقرر شد هر یک از اعضای کمیسیون فرهنگی در کنار رسیدگی به تمام موضوعات فرهنگی ورود عمیق‌تری بر موضوعات تخصصی خاصی  همچون گردشگری، ورزشی، سینما، رسانه و ... داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در پایان جلسه اعضای هیات رییسه کمیسیون فرهنگی انتخاب شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet