هدر اصلی
1400/04/02 11:25:15
سرویس صحن
علیزاده در تذکر شفاهی:

جلوی نفوذ مدیران فاسد اقتصادی در حوزه ارز دیجیتال گرفته شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار ورود وزرای اقتصاد، کشور و اطلاعات به موضوع ساماندهی ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از ایجاد فعالیت های زیرزمینی شد.
جلوی نفوذ مدیران فاسد اقتصادی در حوزه ارز دیجیتال گرفته شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار ورود وزرای اقتصاد، کشور و اطلاعات به موضوع ساماندهی ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از ایجاد فعالیت های زیرزمینی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102105098479491.jpg جلوی,نفوذ,مدیران,فاسد,اقتصادی,در,حوزه,ارز,دیجیتال,گرفته,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محسن علیزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای اقتصاد، کشور و اطلاعات با اشاره به افزایش سرسام آور تورم در سال های اخیر که باعث شده است مردم برای حفظ ارزش پول خود سراغ فعالیت های پر ریسک اقتصادی بروند که اطلاعاتی از آن ندارند، گفت: همین امر باعث افزایش نقدینگی بعد از حوزه ارز، سکه، بورس، خودرو در حوزه ارز دیجیتال شده است.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بانک مرکزی و سازمان بورس تاکنون هیچ آئین نامه ای در خصوص ارز دیجیتال نداشته اند، عنوان کرد: عدم ساماندهی این موضوع منجر به فعالیت های سیاه و زیر زمینی در کشور می شود همچنین ساماندهی این موضوع نباید در اختیار برخی افراد و مدیران قرار گیرد که در این خصوص انحصار ایجاد کرده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر ضرورت ورود وزرای اقتصاد، کشور و اطلاعات به این موضوع که باعث اخلال در نظام اقتصادی کشور شده است، خاطرنشان کرد: برخی مدیرانی که در این موضوع دخالت دارند، پرونده فساد اقتصادی مفتوح دارند که باید جلوی نفوذ آن ها گرفته شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet