هدر اصلی
1388/09/06 13:35:00
سرویس اقتصادی
ابراهیمی عملکرد مجلس هشتم را مدبرانه خواند

هدفمندکردن یارانه ها اقتصاد کشور را متحول می کند

**حسین ابراهیمی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد قانونگذاری و نظارتی مجلس هشتم گفت: مدیریت علمی و مدبرانه مجلس، دست نمایندگان را برای انجام وظیفه نظارتی خود باز می گذارد.

نماینده بجنورد در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ،مجلس هشتم را مجلسی پرتلاش و دارای ویژگی های منحصر به فرد توصیف کرد و اظهارداشت: بالا بودن سطح علمی نمایندگان مجلس هشتم نسبت به مجالس گذشته یکی از شاخصه های این دوره است که در ادوار پیش سابقه نداشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به عملکرد هیات رئیسه مجلس هشتم تصریح کرد:خوشبختانه مجلس شورای اسلامی در این دوره، از مدیریت علمی، محققانه و مدبرانه ای برخوردار است که این امر برای نمایندگان اهمیت ویژه ای دارد.

ابراهیمی یادآور شد:مدیریت خوب رئیس مجلس باعث شد دست نمایندگان برای انجام وظیفه نظارتی خود باز باشد و مجلس یک نظارت منطقی را به خوبی و بدون ایجاد حساسیت اعمال کند.

وی اظهارداشت: دیوان محاسبات که بازوی نظارتی مجلس شورای اسلامی است در این دوره از پویایی بسیار بالایی برخوردار است و گزارش های خود را بسیار دقیق و به روز تقدیم مجلس می کند که این امر بی سابقه بوده است.

نماینده بجنورد عملکرد مجلس هشتم در بعد قانونگذاری را موفق ارزیابی کرد و گفت: قوانینی که در این دوره به تصویب رسید قوانین مهم و ضروی جامعه بود از جمله لایحه هدفمند کردن یارانه ها که کار بسیار بزرگی بود و مجلس برای آن سرمایه گذاری زیادی کرد.

ابراهیمی ابراز امیدواری کرد که دولت بتواند این قانون ارزشمند را که می تواند تحول عظیمی در اقتصاد کشور ایجاد کند و جلوی اتلاف بیت المال را بگیرد را با دقت و قدرت اجرا کند.

وی همچنین تعامل خوب مجلس با دولت را از جمله ویژگی های مثبت این دوره دانست و افزود:در راستای ایجاد هماهنگی بین دو قوه مجریه و مقننه خوشبختانه جلسات متعددی برگزار شد که بسیار راهگشا بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet