عید قربان
1400/04/04 11:39:37
سرویس اجتماعی

اعضای کمیسیون اجتماعی وارد شهر سبزوار شدند

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه نظارت میدانی خود از استان خراسان رضوی وارد شهر سبزوار شده و مورد استقبال نماینده و مقامات این شهر قرار گرفتند.
اعضای کمیسیون اجتماعی وارد شهر سبزوار شدند اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه نظارت میدانی خود از استان خراسان رضوی وارد شهر سبزوار شده و مورد استقبال نماینده و مقامات این شهر قرار گرفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/202106107676019947.jpg اعضای,کمیسیون,اجتماعی,وارد,شهر,سبزوار,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس صبح امروز (جمعه، 4 تیر ماه) در ادامه نظارت میدانی خود از استان خراسان رضوی وارد شهر سبزوار شدند و مورد استقبال عنابستانی نماینده سبزوار و مقامات شهر قرار گرفتند.

اعضای کمیسیون در بدو ورود به این شهر با حضور در گلزار شهدای سبزوار ضمن قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل به مقام والاى شهدا ادای احترام کردند.

بازدید از طرح‌ها و پروژه‌ها در حوزه اجتماعی این شهر از برنامه‌های کمیسیون اجتماعی در شهر سبزوار است. اعضای این کمیسیون در نخستین برنامه خود در این شهر با حضور در مرکز سرپناه شبانه شلتر ویژه افراد بی‌سرپناه از این مرکز بازدید و در ادامه از مجتمع اردوگاهی اسرار سبزوار مجری طرح شناسایی، جمع‌آوری، نگهداری و اشتغالزایی متکدیان بازدید به عمل آوردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet