خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/04/04 20:58:05
سرویس سیاسی
طی پیامی در پی درگذشت سرباز معلمان؛

قالیباف خواستار بررسی علل وقوع تصادفات اخیر شد

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت جانباختن تعدادی از سرباز معلمان در حادثه تصادف اخیر اتوبوس از مسئولین امر خواست تا نسبت به بررسی علل وقوع آنها و اتخاذ تدابیر لازم در جهت پیشگیری از اینگونه حوادث اقدام نمایند.
قالیباف خواستار بررسی علل وقوع تصادفات اخیر شد رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت جانباختن تعدادی از سرباز معلمان در حادثه تصادف اخیر اتوبوس از مسئولین امر خواست تا نسبت به بررسی علل وقوع آنها و اتخاذ تدابیر لازم در جهت پیشگیری از اینگونه حوادث اقدام نمایند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101100560844621.jpg قالیباف,خواستار,بررسی,علل,وقوع,تصادفات,اخیر,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن سرباز معلمان در حادثه غمبار تصادف اتوبوس را تسلیت گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع حادثه غمبار تصادف اتوبوس حامل سرباز معلمان عزیز که عازم دوره آموزشی بودند و باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از آنان شد، موجب تاثر و تالم گردید. متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد حوادثی تلخ که حزن و اندوه را برای مردم بدنبال داشته بوده‌ایم که ضرورت دارد، مسئولین امر نسبت به بررسی علل وقوع آنها و اتخاذ تدابیر لازم در جهت پیشگیری از اینگونه حوادث اقدام نمایند.

ضمن اظهار تسلیت و همدردی با خانواده‌های درگذشتگان و طلب صبوری برای آنان، از خداوند متعال آمرزش جان‌باختگان و سلامتی و شفای عاجل مصدومان را مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رییس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet