آغاز امامت اما زمان (عج)
1400/04/06 12:45:06
سرویس استان ها
ویس کرمی خبر داد:

حل مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: با پیگیری جهادی و انقلابی صورت گرفته و تلاش مسئولان استان، مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد پس از دوسال کندی و توقف ساخت حل شد.
حل مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: با پیگیری جهادی و انقلابی صورت گرفته و تلاش مسئولان استان، مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد پس از دوسال کندی و توقف ساخت حل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109198681445.jpg حل,مشکل,بیمارستان,۵۱۵,تختخوابی,نیایش,خرم‌آباد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: با پیگیری جهادی و انقلابی صورت گرفته  و تلاش مسئولان استان، مشکل بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی نیایش خرم‌آباد پس از دوسال کندی و توقف ساخت حل شد.

وی با اشاره به اشتغالزایی بیمارستان نیایش ادامه داد: در مدت حدود سه سال ساخت بیمارستان، حدود ۳۰۰ نفر و پس از راه اندازی بیمارستان، صدها نفر اعم از درمانی و خدماتی و ... در این مجموعه مشغول به کار خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet