خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1400/04/07 10:06:59
سرویس بین الملل
عباس زاده مشکینی:

جریان غربی - عبری سعودی ها را به سوی جنگ یمن سوق داد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس وشورای اسلامی اظهار داشت: جریان غربی - عبری سعودی‌ها را به سوی جنگ یمن سوق داد و هزینه‌های زیادی به این کشور تحمیل کرد و حملات اخیر به یمن نیز در این مسیر است.
جریان غربی - عبری سعودی ها را به سوی جنگ یمن سوق داد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس وشورای اسلامی اظهار داشت: جریان غربی - عبری سعودی‌ها را به سوی جنگ یمن سوق داد و هزینه‌های زیادی به این کشور تحمیل کرد و حملات اخیر به یمن نیز در این مسیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/202106104934954060.jpg جریان,غربی,-,عبری,سعودی,ها,را,به,سوی,جنگ,یمن,سوق,داد Icana

محمود عباس زاده  مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خاطر نشان کرد:شکست ائتلاف سعودی در یمن کاملاً محرز شده است و حملات چند روز اخیر سعودی ها و آمریکایی به یمن، برای گرفتن امتیاز بیشتر در مذاکرات با یمنی ها است.

وی افزود: جریانی که سعودی ها را در دام این جنگ انداخت دلسوز عربستان و منطقه نیست هزینه زیادی را به سعودی ها و هم پیمانان منطقه ای این کشور تحمیل کرده است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس ادامه داد:مردم یمن به هوشیاری و توان بالایی دست پیدا کرده اند و از خود در مقابل تهاجم دفاع می کنند اما توصیه ما به طرف های درگیر این است که اجازه ندهند نیروهای فرامنطقه ای در منطقه نقش آفرینی کنند و مصلحت مردم را به دست کشور های متخاصم ندهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet