ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/04/06 19:51:29
سرویس اجتماعی
انصاری خبر داد:

تشکیل کارگروه ویژه بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان دستگاه قضایی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تشکیل کارگروه ویژه بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه به‌منظور تعیین میزان فوق‌العاده خاص کارکنان این قوه خبر داد.
تشکیل کارگروه ویژه بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان دستگاه قضایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تشکیل کارگروه ویژه بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه به‌منظور تعیین میزان فوق‌العاده خاص کارکنان این قوه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg تشکیل,کارگروه,ویژه,بررسی,طرح,تسری,فوق‌العاده,خاص,کارکنان,دستگاه,قضایی Icana

مجید انصاری در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار امروز(یکشنبه 6تیرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی (اعاده از شورای نگهبان) جهت رفع ایراداتی که به آن وارد دانسته شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی مراعا گذاشته شد

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امروز ماده یک این طرح به رای گذاشته شد و چون به تصویب نرسید سایر مواد آن مراعا گذاشته شد تا بعد از این در کمیسیون اجتماعی و کمیته اداری و استخدامی آن مجدد به طور دقیق مورد بررسی‌های کارشناسانه قرار گیرد.  

وی تصریح کرد: امروز نشست کارگروه ویژه برای بررسی بیشتر طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه نیز به منظور تعیین میزان فوق العاده خاص کارکنان این قوه برگزار شد.

انصاری خاطرنشان کرد: در این نشست پیشنهاداتی از سوی نمایندگان قوه قضاییه مطرح شد که در نهایت نمایندگان مجلس با بخشی از جداول و ضرایبی که قوه قضاییه پیشنهاد داده بود موافقت کردند و به تصویب رسید، ضمن اینکه این موارد بار دیگر در قالب گزارش در کمیسیون اجتماعی نیز ارائه شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد و به طور قطع تغییراتی هم در آن اعمال خواهد شد.  

رییس کارگروه ویژه طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه، افزود: ما در این کارگروه به دستگاه‌های اجرایی مربوطه همچون سازمان‌های اداری و استخدامی کشوری و مدیریت و برنامه‌ریزی کشور فرصت دادیم تا پیشنهادات و نظرات تکمیلی کارشناسانه خود را پیرامون این طرح ارائه دهند تا در کمیسیون اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در نهایت مصوبه کمیسیون اجتماعی در مورد این طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی شده و به رای گذاشته خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، تاکید کرد: در این نشست معاون قوه قضاییه، نمایندگانی از سازمان تعزیرات حکومتی، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، طراحان طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه، سازمان اداری و استخدامی کشوری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet