هفته دفاع مقدس
1400/04/07 17:35:19
سرویس سیاسی
عباس زاده مشکینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب:

نگاه غربی‌ها نسبت به "حقوق بشر" دوگانه است/ ایران بزرگترین قربانی تروریست در جهان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نگاه غربی‌ها نسبت به "حقوق بشر" دوگانه است؛ چرا که هیچ اعتقادی به دفاع از حقوق بشر ندارند و این نیز برای مردم جهان ثابت شده است.
نگاه غربی‌ها نسبت به "حقوق بشر" دوگانه است/ ایران بزرگترین قربانی تروریست در جهان سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نگاه غربی‌ها نسبت به "حقوق بشر" دوگانه است؛ چرا که هیچ اعتقادی به دفاع از حقوق بشر ندارند و این نیز برای مردم جهان ثابت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202106104934954060.jpg نگاه,غربی‌ها,نسبت,به,"حقوق,بشر",دوگانه,است/,ایران,بزرگترین,قربانی,تروریست,در,جهان Icana

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه « امروزه منافقین با حمایت فرانسه و دیگر کشورهای مدعی حقوق بشر آزادانه فعالیت می‌کنند که انسان از وقاحت غربی‌ها در ادعاهای حقوق بشری و دادن تریبون و حمایت از این تروریست‌ها حیرت می‌کند» اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی های بارز هژمونی غربی ها نگاه و رفتار دوگانه در موضوع حقوق بشر است و چنین موضوع مهمی را به نفع خود تفسیر می کنند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس افزود: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریست در سطح جهان است و در واقع رهبران عدالت خواهی همچون شهید بهشتی را ترور کردند که به تعبیر امام (ره) به تنهایی یک ملت بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: غربی ها در طول تاریخ در مقابل حقوق بشر استانداردهای دوگانه به کار برده اند و متاسفانه به افرادی که با دستانشان هزارن نفر را ترور کرده و به شهادت رسانده اند، پناهگاه می دهند؛ بنابراین چنین موضوعی نشانگر دوگانگی آنها در برابر حقوق بشر است و باید گفته شود که شعار حقوق بشر آن ها دروغی بیش نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: متاسفانه؛ شعار حقوق بشری که از بلندگوهای غربی ها انعکاس پیدا می‌کند چیزی جز وقاحت نبوده است؛ چرا که هیچ اعتقادی به دفاع از حقوق بشر ندارند و این موضوع را با جنگ افروزی‌ها و مداخلات گسترده در سطح جهان نشان داده اند.

وی بیان کرد: امروزه جهانیان به رفتارهای دوگانه غربی های نسبت به حقوق بشر پی برده اند؛ لذا شیوه ای را که در پیش گرفته اند قابل دوام نخواهد بود و روزی رسوای عالم می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet