هدر اصلی
1388/09/08 08:51:00
سرویس صحن

دستور کار امروز مجلس

**دستور کار جلسه علنی روز یکشنبه مجلس که از سوی جهانبخش محبی نیا قرائت شد به شرح زیر می باشد:

به گزارش‌ خبرنگارخانه ملت، نمایندگان مجلس رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد لایحه اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور را در دستور کار امروز خود دارند.
بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی درمورد لایحه الحاق یک تبصره به ماده (1) اصلاحی قانون مطبوعات مصوب 1379 که از سوی شورای نگهبان به مجلس اعاده شده نیز در دستور کار امروز مجلس است.
رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد طرح افشاء نقض حقوق بشر توسط آمریکا در جهان امروز که یک‌فوریت آن در جلسه علنی یکم شهریورماه سال جاری به‌تصویب رسیده است  وگزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح استفاده از تسهیلات صندوق ذخیره ارزی که یک‌فوریت آن در جلسه علنی 14 مهرماه 1388 به‌تصویب رسیده نیز در دستور امروز نمایندگان مجلس است.
نمایندگان همچنین گزارش‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد دو لایحه موافقتنامه "همکاری‌های امنیتی میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت پادشاهی بحرین" و "همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری افغانستان در عرصه مبارزه با مواد مخدر، جرائم سازمان‌یافته و تروریزم" را مورد بررسی قرار می‌دهند.
گزارش کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عربی سوریه در زمینه حفظ نباتات نیز مورد رسیدگی نمایندگان قرار می‌گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet