خبرگزاری خانه ملت

شهادت امام حسن عسکری
1400/04/13 17:03:18
سرویس استان ها
وحیدی خبر داد:

اخذ مجوز احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی راز و جرگلان

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از طرح احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان رازو جرگلان خبر داد.
اخذ مجوز احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی راز و جرگلان نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از طرح احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان رازو جرگلان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107579208846.jpg اخذ,مجوز,احداث,بیمارستان,۶۴,تختخوابی,راز,و,جرگلان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی ، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی ازطرح احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان رازو جرگلان خبر داد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد؛ باتوجه به اینکه شهرستان محروم مرزی رازو جرگلان با جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر که با قومیت های گوناگون و مذاهب اهل تسنن و تشیع نماد وحدت تحسین‌برانگیز در شمال شرق کشور واقع شده است, محرومترین شهرستان استان به لحاظ امکانات پزشکی در خراسان شمالی محسوب می‌شود و احداث بیمارستان با حداقل ۶۴ تختخواب برای این شهرستان ضروری و حیاتی می باشد.

وی افزود: فاصله مرکز این شهرستان با شهر آشخانه به منظور دستیابی به بیمارستان ۷۷ کیلومتر و با شهر بجنورد ۱۰۷ کیلومتر می باشد که این موضوع برای دورترین نقطه این شهرستان به نزدیکترین مرکز بیمارستانی به ۱۶۰ کیلومتر می‌رسد و این فاصله طولانی در بسیاری از موارد موجب شد تا اتفاقات ناگوار به وقوع بپیوندد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet