اربعین حسینی
1400/05/06 15:46:23
سرویس سیاسی
لارگانی پاسخ داد:

تنقیح قوانین منجر به تقویت توان نظارتی مجلس می شود

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ادامه روند تدوین متعدد طرح ها، بررسی لوایح غیر ممکن خواهد شد و بُعد نظارتی مجلس تضعیف می شود و آن طور که لازم است نمایندگان نمی توانند بر اجرای قوانین نظارت کنند.
تنقیح قوانین منجر به تقویت توان نظارتی مجلس می شود نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ادامه روند تدوین متعدد طرح ها، بررسی لوایح غیر ممکن خواهد شد و بُعد نظارتی مجلس تضعیف می شود و آن طور که لازم است نمایندگان نمی توانند بر اجرای قوانین نظارت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104587826597.jpg تنقیح,قوانین,منجر,به,تقویت,توان,نظارتی,مجلس,می,شود Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره میزان تحقق اهداف قانونی و نظارتی مجلس ذیل سیاست های کلی نظام قانونگذاری گفت: در بحث تنقیح قوانین مجلس گروهی از نمایندگان ادوار مسئول این کار شدند و معاونت قوانین در این راستا قدم های خوبی را برداشته که مجموعه اقدامات انجام شده تنها به مجلس یازدهم بر نمی گردد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم ادامه داد: این کار از مجلس دهم آغاز شده بود و بعضی از قوانین مالیاتی و بسیار قدیمی تنقیح شد تا شاهد وجود قانون موازی نباشیم.

وی افزود: البته مجلس باید گام بسیار بلندی را در زمینه تنقیح قوانین بردارد چون در ایران نسبت به سایر کشور های دیگر از نظر تورم قوانین رتبه اول را دارا هستیم که با توجه به این شرایط، راه درازی در پیش داریم.

وی تاکید کرد: در صورت ادامه روند تدوین متعدد طرح ها، بررسی لوایح غیر ممکن خواهد شد و بُعد نظارتی مجلس تضعیف می شود و آن طور که لازم است نمایندگان نمی توانند بر اجرای قوانین نظارت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet