هدر اصلی
1400/04/28 09:14:56
سرویس اقتصادی
زره‌تن لهونی مطرح کرد؛

ضرورت تداوم همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۰ و رتبه بندی فرهنگیان

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان دلسوز کشور شود، موافق هستم.
ضرورت تداوم همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۰ و رتبه بندی فرهنگیان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان دلسوز کشور شود، موافق هستم. https://cdn.icana.ir/d/019/202105106126599250.jpg ضرورت,تداوم,همسان,سازی,حقوق,بازنشستگان,در,بودجه,۱۴۰۰,و,رتبه,بندی,فرهنگیان Icana

آرش زره تن لهونی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اینکه روند جدی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با تاکید نمایندگان و تذکرات نمایندگان اجرایی شده است، گفت: براساس قانون باید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا ۹۰ درصد میانگین حقوق شاغلان همتراز باشد.

وی با بیان اینکه طبق قانون برنامه ششم توسعه باید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی می‌شد، افزود: این قانون طی پنج سال گذشته به طور کامل اجرایی نشد اما در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ اعتبارات لازم برای اجرای آن پیش بینی و مصوب شد.برای تداوم قانون همسان سازی نیز منابع مورد نیاز در بند (و) تبصره ۲ بودجه کشور لحاظ شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین در ادامه در خصوص اجرای نظام رتبه بندی معلمان در کشور به صورت اصولی اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان زحمتکش و دلسوز کشور شود، موافق هستم.

وی ضمن تکذیب اسامی منتشر شده در خصوص مخالف نمایندگان با رتبه بندی معلمان گفت: طرح نظام رتبه بندی معلمان با حدود ۲۳۰ رای موافق در مجلس تصویب شده است و اکنون نیز کمیسیون برنامه و بودجه موضوع پیگیری می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet