هفته دفاع مقدس
1400/05/12 15:45:58
سرویس سیاسی
شجاعی علی آبادی:

دولت آینده به دنبال رفع مشکلات اقتصادی باشد

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: کمیسیون اصل ۹۰ می تواند نقش مکمل را برای دولت سیزدهم ایفا کند.
دولت آینده به دنبال رفع مشکلات اقتصادی باشد رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 می تواند نقش مکمل را برای دولت سیزدهم ایفا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103094143900.jpg دولت,آینده,به,دنبال,رفع,مشکلات,اقتصادی,باشد Icana

حسن شجاعی علی آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اولویت های اساسی دولت سیزدهم و همکاری کمیسیون اصل 90 در راستای حل مشکلات مردم با دولت آینده اشاره کرد و گفت: انتظاری که نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دولت سیزدهم دارند در حقیقت انتظارات و مطالبات به حق مردم است زیرا مشکلات معیشتی، اقتصادی و امثالهم زندگی مردم را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه در مجلس افزود: بنابراین بهبود وضعیت اقتصادی از اولویت هایی بوده که دولت آینده باید به آنها توجه خاصی داشته باشد، البته آقای رئیسی هم به حل مشکلات مردم توجه  ویژه ای دارند و امیدوار هستیم که بتوانند اقدامات موثری را در این راستا انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس به همراهی کمیسیون اصل 90 با دولت آینده برای رفع مشکلات کشور اشاره و تاکید کرد: کمیسیون اصل 90 می تواند نقش مکمل را برای دولت سیزدهم ایفا کند و به  عنوان ناظر بر طرز کار دستگاه‌های مختلف دولتی نظارت کند. اگر کمیسیون اصل 90 انحرافی را مشاهده کند، قطعا دلسوزانه و بدون هیچ گونه انگیزه خاصی آماده است که به دولت سیزدهم کمک کند تا مشکلات کشور حل شوند و در حقیقت به عنوان همراه ناظر، مراقب عملکرد دولت خواهیم بود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طبیعتا آقای رئیسی در بحث فسادستیزی کارنامه درخشانی دارند و حتما این توقع وجود دارد که کابینه ای ضد فساد را هم تشکیل دهند چرا که اگر این اتفاق نیفتد آن کارآمدی و حل مشکلات معیشتی هم محقق نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet