عید سعید غدیرخم
1400/04/30 21:26:59
سرویس سیاسی
با حضور وزیر کشور و فرمانده ناجا در کمیسیون امور داخلی کشور مجلس صورت می‌گیرد

بررسی طرح تجارت مرزنشینان برای حل مشکل کولبران

هفته آتی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس حاضر می‌شود تا اولویت‌های تقنینی و نظارتی این کمیسیون در سال جدید کاری بررسی شود.
بررسی طرح تجارت مرزنشینان برای حل مشکل کولبران هفته آتی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس حاضر می‌شود تا اولویت‌های تقنینی و نظارتی این کمیسیون در سال جدید کاری بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg بررسی,طرح,تجارت,مرزنشینان,برای,حل,مشکل,کولبران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در روز دوشنبه هفته آتی(4 مرداد ماه) به بررسی اولویت های تقنینی و نظارتی این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خواهند پرداخت.

همچنین کارگروه بررسی طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان پیشنهاد دهنده، کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذیربط و بررسی طرح های سه گانه تقسیمات کشوری درباره استان های سیستان و بلوچستان، اصفهان و کرمان با حضور کارشناسان در کارگروه تقسیمات کشور برگزار می شود.

اعضای این کمیسیون در روز سه شنبه(5 مرداد ماه) نیز به مشکلات پیش آمده برای ساکنین شهرهای مرزی رسیدگی کرده و طرح تجارت مرزنشینان به منظور حل معضل کولبری را با حضور وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و نمایندگان دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی را بررسی می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet