عید سعید غدیرخم
1400/04/29 17:43:00
سرویس اجتماعی
سرگزی مطرح کرد:

ارتقای سطح معیشت و بهبود خدمات رفاهی پرسنل اداری و قضایی قوه قضائیه در دستور کار مجلس

طراح طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: طرح بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای سطح معیشت و بهبود خدمات رفاهی تهیه شد و امیدواریم نتیجه آن آثار مثبتی بر عملکرد پرسنل اداری و قضایی قوه قضائیه بر جای بگذارد.
ارتقای سطح معیشت و بهبود خدمات رفاهی پرسنل اداری و قضایی قوه قضائیه در دستور کار مجلس طراح طرح تسری فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان زندان‌ها و کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: طرح بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای سطح معیشت و بهبود خدمات رفاهی تهیه شد و امیدواریم نتیجه آن آثار مثبتی بر عملکرد پرسنل اداری و قضایی قوه قضائیه بر جای بگذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100103304523.jpg ارتقای,سطح,معیشت,و,بهبود,خدمات,رفاهی,پرسنل,اداری,و,قضایی,قوه,قضائیه,در,دستور,کار,مجلس Icana

محمد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از ادامه بررسی طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان قوه قضاییه در نشست اخیر کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت:  ضرایب فوق‌العاده تسری  کارکنان اداری و شرکتی  با اکثریت آرای اعضای کمیسیون تصویب شد.

نماینده سیستان به عنوان طراح این طرح ادامه داد: در نشست آتی کمیسیون تبصره های طرح و فوق‌العاده ویژه قضات نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سرگزی ادامه داد: این طرح بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقا سطح معیشت و بهبود خدمات رفاهی تهیه شد و امیدواریم نتیجه آن آثار مثبتی بر عملکرد پرسنل اداری و قضایی قوه قضائیه بر جای بگذارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet