خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1400/04/29 22:05:44
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان در دیدار سفیر عمان در تهران:

تداوم رایزنی سیاسی ایران و عمان به تامین ثبات و امنیت کمک می کند

دستیار ویژه رئیس مجلس تداوم رایزنى و مشورت هاى سیاسى جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان را حائز اهمیت فراوانى دانست که به تامین ثبات و امنیت در منطقه کمک مى کند. تداوم رایزنی سیاسی ایران با عمان به تامین ثبات و امنیت منطقه کمک می کند دستیار ویژه رئیس مجلس تداوم رایزنى و مشورت هاى سیاسى جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان را حائز اهمیت فراوانى دانست که به تامین ثبات و امنیت در منطقه کمک مى کند.
تداوم رایزنی سیاسی ایران و عمان به تامین ثبات و امنیت کمک می کند دستیار ویژه رئیس مجلس تداوم رایزنى و مشورت هاى سیاسى جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان را حائز اهمیت فراوانى دانست که به تامین ثبات و امنیت در منطقه کمک مى کند.تداوم رایزنی سیاسی ایران با عمان به تامین ثبات و امنیت منطقه کمک می کنددستیار ویژه رئیس مجلس تداوم رایزنى و مشورت هاى سیاسى جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان را حائز اهمیت فراوانى دانست که به تامین ثبات و امنیت در منطقه کمک مى کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105107285553615.jpg تداوم,رایزنی,سیاسی,ایران,و,عمان,به,تامین,ثبات,و,امنیت,کمک,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم بن احمد المعینى سفیر سلطنت عمان در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شوراى اسلامى و مدیرکل بین الملل دیدار و گفت و گو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار مناسبات دو کشور را برادرانه و رو به رشد خواند و افزود: تعمیق و تقویت ارتباطات دوستانه تهران - مسقط در عرصه هاى مختلف به ویژه در عرصه پارلمانى، نقش مهمى در افزایش سطح تعاملات دوستانه فیمابین دارد.

وى همچنین افزود: تداوم رایزنى و مشورت هاى سیاسى جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان، حائز اهمیت فراوانى است و به تامین ثبات و امنیت در منطقه کمک مى کند.

ابراهیم بن احمد المعینى ، سفیر عمان در تهران نیز در این دیدار بر ضرورت تحکیم و تقویت مناسبات دو کشور در عرصه هاى سیاسى، اقتصادى و پارلمانى تاکید کرد و افزود: توسعه و گسترش ارتباطات دوستانه میان جمهورى اسلامى ایران و سلطنت عمان، نقش مهمى در افزایش همکارى هاى دو کشور در سطوح دوجانبه، منطقه اى و بین المللى دارد.

وى در این دیدار بر آمادگى دولت و پارلمان این کشور براى توسعه تعاملات میان بخش هاى مختلف دو کشور تاکید کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet