خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1400/04/30 22:13:44
سرویس استان ها
موسوی لارگانی:

قرارگاه خاتم الانبیا با تکنولوژی نوین، ابهامات زیست محیطی انتقال آب از بهشت آباد را مرتفع می‌کند

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان به همراه تعدادی از نمایندگان استان اصفهان از پروژه عظیم سامانه مهار آب نشتی سد لار تهران بازدید کردند.
قرارگاه خاتم الانبیا با تکنولوژی نوین، ابهامات زیست محیطی انتقال آب از بهشت آباد را مرتفع می‌کند رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان به همراه تعدادی از نمایندگان استان اصفهان از پروژه عظیم سامانه مهار آب نشتی سد لار تهران بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107133457110.jpg قرارگاه,خاتم,الانبیا,با,تکنولوژی,نوین،,ابهامات,زیست,محیطی,انتقال,آب,از,بهشت,آباد,را,مرتفع,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانیرئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان به همراه تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان از پروژه عظیم سامانه مهار آب نشتی سد لار تهران بازدید و در نشستی با کارشناسان خبره قرارگاه خاتم الانبیا دغدغه های زیست محیطی مطرح شده در خصوص پروژه های انتقال آب به خصوص بهشت آباد را بیان کردند.

موسوی لارگانی در این خصوص گفت: در این جلسه قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان بزرگترین و زبده ترین مجری پروژه های عظیم حوزه آب تمامی دغدغه‌های مطرح شده را با استفاده از تکنولوژی‌های نوین که در سد لار و نیروگاه برق آبی کلان در شرق تهران مورد بهره برداری قرار گرفته را در خصوص پروژه بهشت آباد مرتفع شده دانسته و قول دادند تا این پروژه بدون آسیب زیست محیطی اجرایی شود.

به گزارش خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی، حسین میرزایی و رحمت الله فیروزی پور ‌‌و‌ پروین صالحی به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان اصفهان در این بازدید ۴ ساعته از تونل و بخشهای مختلف کارگاه بازدید کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet