عید سعید غدیرخم
1400/04/30 09:01:00
سرویس بین الملل
جلال زاده با صدور پیامی خطاب به همتایان خود به مناسبت عید قربان:

آموزه‌ها و معارف حج ابراهیمی فرصتی برای ایجاد وحدت جهت عبور از برهه خطیر تاریخی کنونی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فرا رسیدن عید سعید قربان را به همتایان خود در مجالس کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
آموزه‌ها و معارف حج ابراهیمی فرصتی برای ایجاد وحدت جهت عبور از برهه خطیر تاریخی کنونی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فرا رسیدن عید سعید قربان را به همتایان خود در مجالس کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201709106871293542.jpg آموزه‌ها,و,معارف,حج,ابراهیمی,فرصتی,برای,ایجاد,وحدت,جهت,عبور,از,برهه,خطیر,تاریخی,کنونی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان به همتایان خود در مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:

سلام علیکم؛

صمیمانه ترین تهانی و تبریکات اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید قربان، عید بزرگ مسلمانان جهان پذیرا باشید.
اعتقاد راسخ دارم آموزه ها و معارف عمیق برگرفته از حج ابراهیمی فرصتی برای کشورهای اسلامی فراهم آورده است تا با وحدت و همدلی از این برهه خطیر تاریخی عبور کنیم.

در این راستا، مایلم تأکید کنم سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تحکیم وحدت، برادری و همکاری میان کشورهای اسلامی بوده است.

فرصت را مغتنم شمرده ضمن تأکید بر ضرورت تقویت همکاری های پارلمانی و بهره برداری از ظرفیت مهم دیپلماسی پارلمانی بین دو کشور، موفقیت و بهروزی جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

وحید جلال زاده 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 
مجلس شورای اسلامی./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet