عید سعید غدیرخم
1400/04/30 08:52:00
سرویس حوزه ریاست
قالیباف با صدور پیامی به‌مناسبت عیدالاکبر قربان خطاب به همتایان خود:

محدودیت انجام فریضه مناسک حج تمتع به واسطه کرونا، همدلی در تأمین سلامت جوامع اسلامی را حائز اهمیت کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن عیدالاکبر قربان را به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت و آمادگی مجلس جهت تقویت رایزنی و همکاری همه‌جانبه میان کشورهای اسلامی را اعلام کرد.
محدودیت انجام فریضه مناسک حج تمتع به واسطه کرونا، همدلی در تأمین سلامت جوامع اسلامی را حائز اهمیت کرده است رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن عیدالاکبر قربان را به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت و آمادگی مجلس جهت تقویت رایزنی و همکاری همه‌جانبه میان کشورهای اسلامی را اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101100560844621.jpg محدودیت,انجام,فریضه,مناسک,حج,تمتع,به,واسطه,کرونا،,همدلی,در,تأمین,سلامت,جوامع,اسلامی,را,حائز,اهمیت,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن عیدالاکبر قربان را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته؛

خرسندم صمیمانه ترین، تبریکات اینجانب را به مناسبت فرا رسیدن عید قربان، عیدالاکبر مسلمانان جهان پذیرا باشید.
همگان باور داریم که انسجام و یکپارچگی فیمابین کشورهای مسلمان، صمیمیت و یکرنگی، مظهر بالندگی و پیشرفت و تقویت جهان اسلام به شمار می رود و در این میان مجالس کشورهای اسلامی ایفاگر نقش اساسی در نیل به انسجام و وحدت امت بزرگ اسلامی هستند.

معتقدم در این برهه از زمان که فریضه مناسک حج تمتع در سرزمین وحی به سبب فراگیری ویروس کرونا به شکل محدود انجام می شود، توجه بر همدلی و تأمین سلامت جوامع اسلامی در برابر ویروس منحوس کرونا، حائز اهمیت است.

فرصت را غنیمت شمرده؛ با تأکید بر آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تقویت رایزنی و همکاری همه جانبه میان کشورهای اسلامی، موفقیت روزافزون جنابعالی، نمایندگان محترم پارلمان و سربلندی و عزت امت اسلامی را از خدای سبحان مسئلت دارم.

محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی
جمهوری اسلامی ایران./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet