اربعین حسینی
1400/05/02 13:00:16
سرویس فرهنگی
فروردین کسب نخستین مدال طلای المپیک توکیو توسط «جواد فروغی» را تبریک گفت

شروع پر فروغ ایران در المپیک ٢٠٢٠ توکیو

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس، کسب نخستین مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط «جواد فروغی» را تبریک گفت و خاطر نشان کرد که این مدال ارزشمند در روز نخست المپیک قطعا منجر به ارتقای روحیه کاروان ایران در این رقابت‎ها خواهد شد.
شروع پر فروغ ایران در المپیک ٢٠٢٠ توکیو رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس، کسب نخستین مدال طلای المپیک ٢٠٢٠ توکیو توسط «جواد فروغی» را تبریک گفت و خاطر نشان کرد که این مدال ارزشمند در روز نخست المپیک قطعا منجر به ارتقای روحیه کاروان ایران در این رقابت‎ها خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107103580498616.jpg شروع,پر,فروغ,ایران,در,المپیک,٢٠٢٠,توکیو Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن پیام محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

افتخار آفرینی «جواد فروغی» نماینده ایران در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر مردان، در روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، موجب غرور، شعف و شادی هموطنان عزیز در سراسر دنیا شد.

این مدال طلا در روز نخست رقابت‌های المپیک توکیو، قطعا روحیه‌ای دو چندان به کاروان ورزشکاران اعزامی کشورمان در توکیو خواهد داد و امیدواریم این افتخارآفرینی‌‎ها ادامه داشته باشد.

مدال طلای فروغی، از این جهت که ورزش تیراندازی یکی از سه رشته مورد تأکید نبی مکرم اسلام(ص) نیز بوده بسیار مورد اهمیت است؛ به همین جهت این موفقیت بزرگ را به ملت بزرگ ایران، جامعه ورزش، رئیس و مسئولان فدراسیون تیراندازی، مربیان زحمتکش، خانواده ورزشکار و شخص جواد فروغی تبریک می‌گوییم.

به گزارش خانه ملت و بنابر اعلام نظام پرستاری، جواد فروغی مدافع سلامت (پرستار بیمارستان بقیه الله ) است و مدال امروز خود را با بوسه بر چفیه مقدس شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس کسب کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet