هفته دفاع مقدس
1400/05/09 14:17:48
سرویس سیاسی
یوسفی:

وزرای پیشنهادی باید برنامه قابل پایش داشته باشند

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جلس هرگز به وزیری که دارای برنامه غیرکارآمد باشد رای اعتماد نخواهد داد بر این اساس برنامه ارائه شده باید قابل پایش،دست یابی و تحقق باشد.
وزرای پیشنهادی باید برنامه قابل پایش داشته باشند عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جلس هرگز به وزیری که دارای برنامه غیرکارآمد باشد رای اعتماد نخواهد داد بر این اساس برنامه ارائه شده باید قابل پایش،دست یابی و تحقق باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202105100820166598.jpg وزرای,پیشنهادی,باید,برنامه,قابل,پایش,داشته,باشند Icana

مجتبی یوسفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت برنامه محور بودن دولت سیزدهم، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص کشور، مردم بخاطر سوء مدیریت‌ها با مشکلات جدی معیشتی و اقتصادی روبرو هستند و در این شرایط افرادی که برای صدارت به مجلس معرفی می شوند باید کارآمد باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: وزرا باید دارای  برنامه به معنی تطابق این برنامه با قوانین، اسناد بالا دستی، برنامه ششم توسعه و سیاست های کلی ابلاغی  باشند.

وی تاکید کرد: مجلس هرگز به وزیری که دارای برنامه غیرکارآمد باشد رای اعتماد نخواهد داد بر این اساس برنامه ارائه شده باید قابل پایش،دست یابی و تحقق باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet