اربعین حسینی
1400/05/05 11:32:25
سرویس صحن
نماینده مردم خاش:

صد هزار بازمانده از تحصیل در استان وجود دارد

نماینده خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمبود ۱۱ هزار معلم در سیستان و بلوچستان و صد هزار بازمانده از تحصیل در این استان نشان دهنده سطح پایین شاخص‌های آموزشی است.
صد هزار بازمانده از تحصیل در استان وجود دارد نماینده خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمبود 11 هزار معلم در سیستان و بلوچستان و صد هزار بازمانده از تحصیل در این استان نشان دهنده سطح پایین شاخص‌های آموزشی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109401621418.jpg صد,هزار,بازمانده,از,تحصیل,در,استان,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، اسماعیل حسین زهی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 5 مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به رئیس جمهور با انتقاد از بی‌توجهی به شهرهای کوچک و حاشیه‌ای گفت: اصلی‌ترین وظیفه دولت‌ها تأمین امکانات و رفع تبعیض در سطح کشور است اما دولت تنها به شهرهای بزرگ و پایتخت‌ها توجه می‌کند.

نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخشهای نصرت آباد و کورین در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر صمت از افزایش قیمت مصالح ساختمانی انتقاد کرد و گفت: افزایش قیمت آجر، سیمان و فلزات مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

وی در تذکر پایانی خود به وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه جدی به استان سیستان و تحقق وعده‌های آموزشی شد و تأکید کرد: استان سیستان و بلوچستان پایین‌ترین سطح شاخص‌های آموزشی در سطح کشور را دارد و محرومیت صد هزار دانش‌آموز از تحصیل و عقب‌ماندگی‌های ناشی از عدم توانایی حضور در مدرسه پس از همه‌گیری کرونا و نبود امکانات تحصیلی بر این مشکلات افزوده است که لازم است به این مسئله رسیدگی جدی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet