اربعین حسینی
1400/05/05 11:52:42
سرویس صحن
طغیانی در تذکر شفاهی:

حکمرانی آب مهمترین چالش دولت آینده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: حکمرانی آب مهمترین مسئله پیش روی دولت جدید است که امیدواریم با شجاعت در اقدام و برنامه‌ریزی این موضوع را تعیین تکلیف کنند.
حکمرانی آب مهمترین چالش دولت آینده است نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: حکمرانی آب مهمترین مسئله پیش روی دولت جدید است که امیدواریم با شجاعت در اقدام و برنامه‌ریزی این موضوع را تعیین تکلیف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011105459256563.jpg حکمرانی,آب,مهمترین,چالش,دولت,آینده,است Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، مهدی طغیانی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 5 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک دهه ولایت و عید غدیر گفت: مشکل بزرگ این روزها حکمرانی آب در کشور است. همه نمایندگان در تذکرات و نطق‌های خود به این موضوع اذعان دارند که حکمرانی آب در کشور غلط بوده و همه از وضعیت فعلی ناراضی هستند؛ وضعیت فعلی نتیجه سوء مدیریت و به تعویق انداختن اقدامات است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو نمی‌تواند به صورت جزیره‌ای عمل کند و جداگانه اقدامات خود را در زمینه آب پیش ببرند، ادامه داد: در فلات مرکزی ایران با مسئله تراژدی منابع مشترک مواجه هستیم، همه ذینفعان تا جایی که می‌توانند از منابع استفاده می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه حکمرانی آب مهمترین مسئله پیش روی دولت جدید است که امیدواریم با شجاعت در اقدام و برنامه‌ریزی این موضوع را تعیین تکلیف کنند، عنوان کرد: خواسته ما احیای جریان دائمی زاینده رود است، دولت دوازدهم در این زمینه ستادی را تشکیل داد و آقای روحانی قول داد که این بار نوبت زاینده رود است اما هیچ وقت این نوبت نرسید و دولت وی غروب کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدواریم در دولت آقای رئیسی با شفافیت در برداشت از منابع مشکل حکمرانی آب در فلات مرکزی ایران و سایر نقاط کشور برطرف شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet