اربعین حسینی
1400/05/06 20:22:23
سرویس استان ها
دنیا مالی در طی پیامی:

فساد داوری در فوتبال نیازمند بررسی است

نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: فساد داوری در فوتبال نیازمند بررسی ویژه است.
فساد داوری در فوتبال نیازمند بررسی است نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: فساد داوری در فوتبال نیازمند بررسی ویژه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg فساد,داوری,در,فوتبال,نیازمند,بررسی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد دنیامالی در اعتراض به فساد داوری در فوتبال کشور پیامی صادر کرد؛ متن پیام بدین شرح است: 
 بسمه تعالی

جناب عزیزی خادم رئیس محترم فدراسیون فوتبال 

در خصوص داوری بازی ملوان-بادران از جنابعالی خواهشمندم که فقط فیلم دو پنالتی که آقای کرمانشاهی داور بازی علیه تیم ملوان و به نفع تیم بادران گرفت ملاحظه کنید. 

جدای از داوری یک طرفه ایشان به نفع تیم حریف که زمینه عصبانیت بازیکنان تیم ملوان و اخراج بی مورد مربی ملوان را پدید آورد،انتظار می رود که نسبت به اینگونه رفتارهای غیرحرفه‌ای داوری که استنباط تبانی آشکار از آن به ذهن متبادر می شود،عکس العمل قاطع در چارچوب قوانین نشان دهید.

از نظر همه کارشناسان فوتبال در صورت عدم برخورد قانونی با داور بازی که در چنین شرایطی مساوی با محرومیت سنگین است، باعث اتفاقات ناگوار بیشتر در فضای فوتبالی کشور خواهد شد.
به باور کارشناسان و افکار عمومی چنین داوری مصداق واقعی فساد بارز در فوتبال ایران ارزیابی می شود و با اجرای قانون،جامعه ورزش دوست که بخش قابل توجهی از آن را جوانان تشکیل می دهد الگوی مناسبی از حاکمیت عدالت در فضای ورزشی ایران اسلامی را مشاهده می کنند.

به اطلاع جنابعالی می رساند ذهنِ تاریخی مردم انزلی و استان گیلان معطوف به چنین ناداوری هایی در بازی آخر ملوان در سال 95 مشهد مقدس است که منجر به سقوط این تیم ریشه دار به لیگ یک شد، و این در حالی است که کسی در فوتبال ایران پاسخگو نبود.

اینجانب باور دارم که شما می توانید مظهر مبارزه با فساد باشید در این صورت از شما نامِ نیکی در فوتبال ایران به  باقی خواهد ماند.

مسئولیت پیگیری درخواست افکار عمومی و موکلین بنده، براساس قانون اساسی و قسم نمایندگی باعث می شود، پیگیری رفع ناداوری اعمال شده را در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet