اربعین حسینی
1400/05/06 20:21:50
سرویس استان ها
شکرالهی طی پیامی:

نماز جمعه از وجوه عبادی و فرهنگی برخوردار است

نماینده مردم کهنوج در مجلس،گفت:نماز جمعه علاوه بر جنبه عبادی خود از حیث و جنبه های مختلف دیگر نیز از جمله وجوه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیز از جایگاه والایی برخوردار است.
نماز جمعه از وجوه عبادی و فرهنگی برخوردار است نماینده مردم کهنوج در مجلس،گفت:نماز جمعه علاوه بر جنبه عبادی خود از حیث و جنبه های مختلف دیگر نیز از جمله وجوه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیز از جایگاه والایی برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103379513299.jpg نماز,جمعه,از,وجوه,عبادی,و,فرهنگی,برخوردار,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی طی پیامی سالروز اقامه اولین نماز جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، یکی از مهم ترین نهادهای فرهنگی و عبادی پس از انقلاب است که به منظور تشریع آرمانهای اجتماعی، سیاسی و عبادی مورد درخواست بود.

نماز جمعه علاوه بر جنبه عبادی خود از حیث و جنبه های مختلف دیگر نیز از جمله وجوه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیز از جایگاه والایی برخوردار است، زیرا رویکردی مثبت به حکمت ها و مصلحت هایی همچون وحدت و همدلی، عدالت و انصاف، و نیز صلح و همزیستی دارد. 

اینجانب این روز بزرگ را محضر ائمه جمعه استان کرمان، خصوصا ائمه جمعه انقلابی پنج شهرستان جنوبی استان کرمان تبریک عرض نموده وبه نوبه خود از زحمات و تلاش های دلسوزانه ایشان قدردانی می نمایم.

منصور شکرالهی
نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet