اربعین حسینی
1400/05/06 20:21:05
سرویس استان ها
دنیامالی تاکیدکرد:

عملیاتی شدن پروژه چهاربانده کردن جاده رضوانشهر

نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت:عملیاتی شدن پروژه چهاربانده کردن جاده رضوانشهر در دستور کار است.
عملیاتی شدن پروژه چهاربانده کردن جاده رضوانشهر نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت:عملیاتی شدن پروژه چهاربانده کردن جاده رضوانشهر در دستور کار است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg عملیاتی,شدن,پروژه,چهاربانده,کردن,جاده,رضوانشهر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد دنیامالی درخصوص پیگیریهای مستمر و عملیاتی شدن پروژه چهاربانده کردن جاده رضوانشهر، نوید داد و بیان کردکه پروژه توسط پیمانکار مربوطه زودتر از موعد مقرر به مرحله اجرایی درآمده است .

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:امسال با مدیریت سهمیه بندی آب وپیگیریهایی که از آب منطقه ای داشتند، آبیاری مزارع وزمینهای کشاورزی روستاها ی شهرستان بندرانزلی ، با حداقل مشکل  روبرو شدند.

 وی در خصوص رفع مشکلات آنتن دهی اینترنت و پیگیری نصب ادوات دکل نصب شده شرکت همراه اول در کچلک (قنبر محله)و بسیاری از مشکلات اهالی که مطرح شد ، قول مساعدت وپیگیری داد .

 دنیامالی همچنین افزود: در بخش تحلیل و شرایط های جغرافیای سیاسی شهرستان نیازمند مساعدت ها و همیاری های مستمر هستیم تا جامه تحلیلی خودمان را تقویت کنیم و در پایه های مختلف مانند آموزش و پرورش و... آن داده هارا بارگذاری کنیم زیرا در این حوزه ها شاخص ها نقش بسیار برجسته ای دارند و در کنار آن جایگاه شهرستان انزلی در حوزه استانی و ملی از جمله مواردی است که اهمیت قابل توجهی دارد.

نماینده مردم انزلی  در  مجلس با بیان اینکه سطح سواد در شهرستان بسیار بالاست و افزود: این امری مثبت است اما اگر مبنا را بر کیفیت سواد بگذاریم قطعاً این آمار متفاوت خواهد بود، لذا حوزه تحلیل در همه مسائل برای ما می‌تواند تعیین کننده باشد.

وی همچنین طبق آمار نسبت امید به زندگی جمعیت شهرستان بندر انزلی را از میانگین کشوری بالاتر دانستند و عنوان کردند: آمار جامعه ما روند پیری را طی می کند و باید بدانیم در حوزه استانی و کشوری در چه جایگاهی قرار داریم لذا گاهی پیر بودن به مباحث روانی و کیفیت زندگی بر می گردد و در جایی دیگر پیری جامعه صرفاً همان مبانی سنی را در بر می گیرد.

 دنیامالی افزود: به تازگی روند فعال سازی حوزه های ورزشی را شروع کرده ایم که برای شخص من آن بخش از سلامت محوربودن بسیار حائز اهمیت است و در استان گیلان تنها شهری هستیم که در بخش ورزش همگانی درحال اجرای این پویش می باشیم.

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی  یادآورشد : با نمایش نمی توان کار هارا پیش برد لذا نمی شود کار را شروع نکرده و اتفاقی به وقوع نپیوسته چیزی را به مردم اعلام کرد، باید کار را انجام دهیم آنگاه بگوییم از این بخش به این بخش بالاتر رسیده ایم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet