اربعین حسینی
1400/05/10 13:39:05
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی با اشاره به طر ح ممنوعیت انتصاب مدیران دوتابعیتی:

مدیران دارای تابعیت مضاعف، قابل اعتماد نیستند

عضو هیات رییسه مجلس اعتقاد دارد مدیران دارای تابعیت مضاعف، قابل اعتماد نیستند و در زمان بروز مشکلات، خروج از کشور را بر ماندن ترجیح دهند.
مدیران دارای تابعیت مضاعف، قابل اعتماد نیستند عضو هیات رییسه مجلس اعتقاد دارد مدیران دارای تابعیت مضاعف، قابل اعتماد نیستند و در زمان بروز مشکلات، خروج از کشور را بر ماندن ترجیح دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101285390306.jpg مدیران,دارای,تابعیت,مضاعف،,قابل,اعتماد,نیستند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اهداف طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی، گفت: افرادی که دارای تابعیت مضاعف هستند، قابل اعتماد نیستند.

نماینده مردم شاهین شهر، برخورار، میمه و مورچه خورت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع اگر در کشور سختی و دشواری رخ دهد، همین افرادی که باید امور را مدیریت کنند، ممکن است که خروج از کشور را بر ماندن ترجیح دهند.

وی ادامه داد: افرادی که برای گرفتن تابعیت از کشور دیگری، به آن کشور اعلام وفاداری کرده اند و به مسئولان آن کشور اذعان کرده که تابعیت می خواهند، طبیعتا برای حفظ منافع ممکن است اولویت ها و منافع کشور اول را درنظر نگیرد که این امر نیز نشان دهنده عدم اعتماد به این افراد است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: به عنوان مثال نتیجه عملکرد این نوع افراد در دولت دوازدهم مشهود است زیرا جهت گیری آنها به سمت غربی ها بود و مشاهده می شود که هزینه های زیادی برای کشور ایجاد شد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین وقتی فردی می خواهد در ایران اسلامی مسئولیت بر عهده بگیرد، باید دلسوز مردم و وطنش باشد و درصدد گرفتن تابعیت از کشور دیگری نباشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet