هفته دفاع مقدس
1400/05/09 11:59:23
سرویس اقتصادی
نیکزاد در جلسه سازمان منطقه آزاد ماکو مطرح کرد

مجلس حامی توسعه صادرات و اشتغال در مناطق آزاد

نایب ریییس مجلس شورای اسلامی در جلسه سازمان منطقه آزاد ماکو بر ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت توسعه مناطق آزاد تاکید کرد.
مجلس حامی توسعه صادرات و اشتغال در مناطق آزاد نایب ریییس مجلس شورای اسلامی در جلسه سازمان منطقه آزاد ماکو بر ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت توسعه مناطق آزاد تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107106823945096.jpg مجلس,حامی,توسعه,صادرات,و,اشتغال,در,مناطق,آزاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیکزادثمرین، امروز (شنبه،  ۹ مرداد ماه) در جریان سفر به استان آذربایجان غربی از منطقه آزاد ماکو ، پروژه سد کرم آباد، کریدور غرب کشور و پروژه فاضلاب ماکو به صورت هوایی و زمینی بازدید کرد. همچنین وی با حضور در شهرستان ماکو در جلسه سازمان منطقه آزاد ماکو شرکت کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد ماکو گفت: ما در این منطقه مباحثی پیرامون ترانزیت کالا، سد کرم آباد، پروژه فاضلاب ماکو و کریدور غرب کشور را داریم که لازم است مشکلات موارد ذکر شده در اسرع وقت حل و مرتفع شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما در مجلس کمک خواهیم کرد که موضوع مناطق آزاد و جایگاه آنها به خوبی معرفی شود تا بتوانیم با توسعه این مناطق، بحث اشتغال و صادرات را نیز توسعه دهیم.

وی افزود: در حال حاضر ۳۹۷ هکتار وسعت منطقه آزاد ماکو است که کارهای خوبی صورت گرفته البته لازم است، اقدامات دیگری نیز در جهت رفع مشکلات موجود و توسعه این منطقه صورت گیرد.

نایب رییس مجلس بیان کرد: در بحث مناطق آزاد باید به بخش خصوصی توجه ویژه ای صورت گیرد تا بتوان با استفاده از ظرفیت های این بخش، بحث اشتغال و صادرات در این مناطق را توسعه داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet