اربعین حسینی
1400/05/10 11:38:06
سرویس استان ها
نجف زاده درکلنگ زنی پروژه گازرسانی به بخش قطور:

عملیات گازرسانی در چهار محور خوی در حال انجام است

نماینده مردم خوی در مجلس،گفت:بعد از دستور سال گذشته وزیر نفت و با پیگیری های متعدد، هم اکنون در چهار محور خوی عملیات گازرسانی با اعتبار نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان در حال انجام است.
عملیات گازرسانی در چهار محور خوی در حال انجام است نماینده مردم خوی در مجلس،گفت:بعد از دستور سال گذشته وزیر نفت و با پیگیری های متعدد، هم اکنون در چهار محور خوی عملیات گازرسانی با اعتبار نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان در حال انجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102451148723.jpg عملیات,گازرسانی,در,چهار,محور,خوی,در,حال,انجام,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عادل نجف زاده درباره آیین کلنگ زنی پروژه گازرسانی به بخش قطور، گفت: آیین کلنگ زنی پروژه گازرسانی به بخش قطوربا اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان با حضور شهریاری استاندار آذربایجان غربی و تعدادی از مدیران کل استان و سایر مسئولان انجام شد.

 نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:بعد از دستور سال گذشته وزیر نفت و با پیگیری های متعدد، هم اکنون در چهار محور خوی عملیات گازرسانی با اعتبار نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان در حال انجام است.

وی ادامه داد: بعد از اتمام لوله گذاری خط انتقال بخش قطور، در بیست و سه روستای این بخش گازرسانی انجام خواهد شد.

نجف زاده افزود:پروژه گازرسانی به قطور حدود ۴۵ کیلومتر لوله گذاری خواهد بود و در طی آن یک ایستگاه CGS و احداث ایستگاه حفاظت کاتدیک نیز برای این شهر احداث می شود.

نماینده مردم خوی  و چایپاره  در  مجلس یادآورشد: برای این پروژه حدود ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که ۱۳۰ میلیارد تومان این اعتبار برای اجرای پروژه و مابقی نیز صرف خرید اقلام خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet