هدر اصلی
1400/05/09 14:52:26
سرویس اجتماعی
رحمانی:

بی توجهی ستاد کرونا نسبت به تعطیلی مشهد/ ورودی‌های شهر باید مسدود شود

نماینده مردم مشهد در مجلس یازدهم از ‌توجهی ستاد کرونا نسبت به تعطیلی این کلانشهر انتقاد و بر ضرورت مسدود شدن ورودی‌های شهر تاکید کرد.
بی توجهی ستاد کرونا نسبت به تعطیلی مشهد/ ورودی‌های شهر باید مسدود شود نماینده مردم مشهد در مجلس یازدهم از ‌توجهی ستاد کرونا نسبت به تعطیلی این کلانشهر انتقاد و بر ضرورت مسدود شدن ورودی‌های شهر تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107104466176294.jpg بی,توجهی,ستاد,کرونا,نسبت,به,تعطیلی,مشهد/,ورودی‌های,شهر,باید,مسدود,شود Icana

فاطمه رحمانی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به وضعیت بحرانی شیوع کرونا در مشهد، گفت: پیگیری‌هایی را برای اعمال برخی محدودیت ها و تعطیلی مشهد از ستاد کرونای کشوری داشتیم اما متاسفانه دولت با توجه به روزهای پایانی فعالیت خود با بی‌توجهی نسبت به این مهم در حال تقدیر و تشکر از مسئولان دولتی هستند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس یازدهم افزود: با توجه به بی اعتنایی ستاد کرونا بنابراین نیاز است مسئولان محلی، استاندار و فرمانداران تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

رحمانی یادآور شد: در حال حاضر نشست ستاد کرونای استان در حال برگزاری است و باید منتظر تصمیمات اخذ شده باشیم.

نماینده مردم مشهد در مجلس با انتقاد از اینکه پروتکل‌های بهداشتی به درستی رعایت نمی‌شود، گفت: اطلاع رسانی ها و حساسیت مردم کمتر شده در این رابطه نیاز است استفاده از ماسک اجباری شود و ظرفیت ها برای تست و کیت های تشخیص کرونا افزایش یابد.

وی بر ضرورت مسدود شدن ورودی‌های مشهد تاکید کرد و ادامه داد: در این رابطه لازم است استاندار و مسئولان محلی با استفاده از اختیارات خود تدابیر لازم را برای مسدود کردن ورودی‌های شهر برای خروج از وضعیت بحرانی فعلی اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet