هدر اصلی
1400/05/09 22:25:12
سرویس فضای مجازی

واکنش سردبیر خانه ملت به دروغ‌گویی روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه درباره حقوق بازنشستگان

سردبیر خانه ملت نسبت به دروغ‌پردازی روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه درباره تلاش دولت برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان واکنش نشان داد.
واکنش سردبیر خانه ملت به دروغ‌گویی روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه درباره حقوق بازنشستگان سردبیر خانه ملت نسبت به دروغ‌پردازی روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه درباره تلاش دولت برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان واکنش نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908108479455861.jpg واکنش,سردبیر,خانه,ملت,به,دروغ‌گویی,روابط,عمومی,سازمان,برنامه,و,بودجه,درباره,حقوق,بازنشستگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روز گذشته بود که رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رضا کیانیان، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، ایجاد شغل، وام ازدواج، وام مسکن و ... را اقدامات مجلس یازدهم از آغاز فعالیت تاکنون برشمرد، اقداماتی که مجلس از طریق وادار کردن دولت به انجام کار، زمینه تحقق آن را فراهم کرده است.

به نظر می رسد تلاش تمام قد مجلس یازدهم برای وادار به کار کردن دولتی که همه مشکلات اقتصادی را به حال خود رها کرده و سفره‌های مردم و گلایه های آنها از نابسامانی بازار گواه این ادعا است، به مذاق عده ای خوش نیامده تا جایی که رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور با انتشار مطلبی خلاف واقع در فضای مجازی مدعی ارسال لایحه‌ای از سوی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان شده است حال آنکه لایحه «اصلاح بند و تبصره 2 ماده واحده قانون بودجه سال 99» مربوط به بازنشستگان کشوری است نه تامین اجتماعی.

امیرحسین یزدان پناه سردبیر خانه ملت نسبت به دروغ‌پردازی روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه درباره تلاش دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی واکنش نشان داد و در صفحه شخص خود در توئیتر نوشت:

«‏در دروغ‌گویی یا بی‌سوادی سازمان برنامه و بودجه همین بس که کسی را مسئول روابط عمومی کرده که فرق بین بازنشسته تامین اجتماعی و کشوری را نمی‌داند و لایحه بازنشستگان کشوری را به جای تامین اجتماعی توئیت می‌کند! بعد انتظار داریم دولت به فکر بازنشستگان هم باشد!

‏خوب است نوبخت، روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه را توجیه کند که چند دسته بازنشسته داریم و دولت برای همسان‌سازی تامین اجتماعی‌ها بعد از 14 سال! هیچ کاری نکرد و با ورود مجلس و پیگیری دکتر قالیباف 150 هزار میلیارد تومان برای امسال مصوب شد تا حقوق آن‌ها همسان سازی شود تا کمتر شرمنده زن و بچه و نوه باشند!

‏خوب است این خانم مسول روابط عمومی، بعدا از آقای روحانی سوال کند شما که کلا تامین اجتماعی‌ها را رها کردی و فقط حقوق کشوری‌ها را بدون مصوبه افزایش دادی، چرا لایحه دائمی شدن احکام همین بازنشستگان کشوری را هفته پیش و در آخرین جلسه دولت ات تصویب کردی؟ این ۸ سال به فکر بازنشستگان نبودی؟ به فکری کی بودی؟»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet