اربعین حسینی
1400/05/10 11:04:00
سرویس اجتماعی

نامه مقتدایی به معاون اول رئیس جمهور درباره مطالبات کادر درمان

نماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواستار پرداخت هرچه سریع‌تر حداقل قسمتی از مطالبات کادر درمان در قالب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت شد.
نامه مقتدایی به معاون اول رئیس جمهور درباره مطالبات کادر درمان نماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواستار پرداخت هرچه سریع‌تر حداقل قسمتی از مطالبات کادر درمان در قالب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100831933053.jpg نامه,مقتدایی,به,معاون,اول,رئیس,جمهور,درباره,مطالبات,کادر,درمان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، متن نامه عباس مقتدایی  خطاب به معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر جهانگیری
معاون اول محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛ همانگونه که مستحضرید استان اصفهان از نظر شیوع بیماری (کوید 19) در وضعیت هشدار قرار دارد. همچنین خستگی مفرط پرسنل و کادر درمانی مشهود بوده و ایشان آخرین خط دفاعی در برابر شیوع کرونا هستند که در صورت آسیب در این مقطع خسارات جبران ناپذیری وارد خواهد شد.

باستحضار می رساند این عزیزان مطالبات متعددی در خصوص کارانه خود دارند که نیاز است با قید فوریت برای تامین امنیت و ادامه فعالیت آنان دستور فرمائید، حداقل قسمتی از مطالباتشان در قالب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت به حساب آنان واریز و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مورد حمایت قرار گیرند.

لازم به ذکر است عدم توجه ویژه ، خسارت‌ها و احیاناً اعتراضاتی را در آینده نزدیک در پی خواهد داشت که تدبیر امروز جنابعالی مورد توقع و انتظار است. مزید امتنان است دستور فرمایید اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده، مطلع نمایند. 
از حسن توجه جنابعالی قدردانی می‌نماید. 

با تشکر؛ دکتر عباس مقتدایی
نماینده مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet