خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1400/05/11 16:15:01
سرویس سیاسی
عزیزی:

روحانی در ارتقا عزت پاسپورت موفق نبود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای روحانی نه تنها به پاسپورت عزت نداد، بلکه شدیدترین مشکلات را برای هموطنان ما فراهم کرد.
روحانی در ارتقا عزت پاسپورت موفق نبود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای روحانی نه تنها به پاسپورت عزت نداد، بلکه شدیدترین مشکلات را برای هموطنان ما فراهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602100510109309.jpg روحانی,در,ارتقا,عزت,پاسپورت,موفق,نبود Icana

ابراهیم عزیزی در گفتت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه قدرت گذرنامه ایرانی به رتبه 105 رسیده است و شعار عزت پاسپورت ایرانی روحانی محقق نشد، گفت: آقای روحانی نه تنها نتوانست شعارهای خود را عملی کند بلکه زمینه عقب رفت و عقبگرد جمهوری اسلامی را در برخی حوزه ها را فراهم کرد، وقتی دولت تحویل آقای روحانی شد مشکلات آب و برق، پاسپورت، اشتغال به معنای امروز، ایستادن در صف های طولانی مرغ را نداشتیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس بیان کرد: آقای روحانی متاسفانه به دلیل سماجت بیش از حد در یک موضوع توهمی، خیالی و رویایی آن هم نزدیکی و حل مشکلات با نگاه به غرب البته کاش قاره اروپا مدنظر بود، ایشان با تمام توان به سمت آمریکایی ها رفت، منافع کشور را به خطر انداخت، رهبر انقلاب بارها فرمودند آمریکایی ها از خباثت نمونه ندارند.

وی تاکید کرد: نمی دانم با کدام عقل سلیم بپذیریم به دشمن تکیه کنیم، لذا روحانی نتوانست به هیچ کدام از شعارها عمل کند، آقای روحانی تنها به پاسپورت عزت نداد، بلکه شدیدترین مشکلات را برای هموطنان ما فراهم کرد طوری که در دوران ایشان محدودیت تردید برای دیپلمات های ایرانی مصوب شد، آیا این عزت پاسپور ایرانی بود؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آقای روحانی نتوانست به شعارهای خود جامع عمل بپوشاند، بیان کرد: امیدواریم دولت آینده  با آوار برداری از خاربه های روحانی بتواند زیر بنای خوبی برای اقتصاد، معیشت و توسعه صنعتی و رشد زیر بنایی کشور را فراهم کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet