هفته دفاع مقدس
1400/05/11 12:12:12
سرویس سیاسی
صباغیان بافقی:

وزیر کشور دولت سیزدهم چهره‌ای فراجناحی باشد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است گزینه وزیر کشور دولت آتی باید از میان افرادی معرفی شود که نسبت به نهادهای مردمی، تشکل‌های کارگری و احزاب دغدغه‌مند باشد.
وزیر کشور دولت سیزدهم چهره‌ای فراجناحی باشد نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است گزینه وزیر کشور دولت آتی باید از میان افرادی معرفی شود که نسبت به نهادهای مردمی، تشکل‌های کارگری و احزاب دغدغه‌مند باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102865893779.jpg وزیر,کشور,دولت,سیزدهم,چهره‌ای,فراجناحی,باشد Icana

محمدرضا صباغیان بافقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وزارت کشور یکی از وزارتخانه های کلیدی هر کشوری است که باید قوی ترین فرد برای تصدی این پست انتخاب شود، گفت: فراجناحی بودن فرد، تجربه، توانمندی و داشتن نگاه کلان به مسائل کشور در عین حال که مسائل بخشی و منطقه ای را مد نظر قرار دهد، از شاخصه‌های وزیر کشور است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توجه به نهادهای مردمی، تشکل‌های کارگری، تقویت احزاب و استفاده از ظرفیت مردمی در راستای حل مشکلات مردم و توسعه از جمله مواردی است که وزیر آینده باید آن را دارا باشد.

وی افزود: تمرکززدایی موضوع گمراه کننده ای است و اینکه اختیارات به استان ها داده شود خیلی جاها درست نیست بلکه باید نهادهای مردمی را تقویت کرد.

نایب رئیس امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: گزینه ای که برای تصدی پست وزارت کشور در دولت سیزدهم معرفی می شود باید بتواند با همه وزارتخانه ها بتواند تعامل کند تا از موازی کاری جلوگیری شده و برای حل مشکلات به یک راه حل واحد رسیده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet