خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1400/05/12 15:55:56
سرویس سیاسی
عباس زاده:

توپ بازگشت به برجام در زمین غربی ها است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اینکه مذاکرات احیای برجام به نتیجه می رسد یا خیر می گوید این موضوع فقط دست ایران نیست.
توپ بازگشت به برجام در زمین غربی ها است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اینکه مذاکرات احیای برجام به نتیجه می رسد یا خیر می گوید این موضوع فقط دست ایران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202106104934954060.jpg توپ,بازگشت,به,برجام,در,زمین,غربی,ها,است Icana

محمود عباس زاده مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه برجام جایگزینی ندارد، تاکید کرد:  جایگزینی از جنس برجام که تعبیری خسارت محض برای ایران داشت را نمی پذیریم. تمرکز بر توسعه کشور بر اساس تئوری درون زا و تکیه بر توانمندی های داخلی بهترین جایگزین برجام است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت ایران تکرار برجامی که برای ما خسارت محض داشت را نمی پذیرند و اجازه نمی دهند مسئولان و مذاکره کنندگان به این سمت و سو بروند.

وی اظهار داشت: توپ بازگشت برجام در زمین غربی ها است، آینده برجام بستگی به رفتار طرف مقابل به ویژه آمریکایی ها دارد، ایران در برجام مشکلی نداشت و به تعهدات خود عمل می کرد اما آمریکا به تعهدات عمل نکرد و یک طرفه خارج شدند، آنها برای بازگشت به برجام باید عذرخواهی کنند، تعهدات را اجرا کنند و خسارت های ایران را از قبَل عدم اجرای تعهداتشان پرداخت کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: احیای برجام دست ایران نیست، ایران به برجام عمل می کرد آژانس این موضوع را تایید می کند و همه دنیا متعهد بودن ایران را شاهد بودند از این رو اینکه برجام می ماند یا نه بستگی به طرف غربی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet