ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/05/14 18:40:07
سرویس صحن
دکترقالیباف در صحن علنی مجلس؛

مجلس پس از ارائه لیست وزرای پیشنهادی، سه شیفته کابینه را بررسی می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در ابتدای هفته آینده لیست وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی شود، مجلس به صورت پیوسته و سه شیفت تا روز ۲۶ مردادماه لیست وزرا را بررسی ‌می کند.
مجلس پس از ارائه لیست وزرای پیشنهادی، سه شیفته کابینه را بررسی می‌کند رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در ابتدای هفته آینده لیست وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی شود، مجلس به صورت پیوسته و سه شیفت تا روز 26 مردادماه لیست وزرا را بررسی ‌می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202108105293806851.jpg مجلس,پس,از,ارائه,لیست,وزرای,پیشنهادی،,سه,شیفته,کابینه,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،دکتر محمدباقر قالیباف در پایان نشست علنی امروز (پنجشنبه، 14 مردادماه) مجلس شورای اسلامی بار دیگر ضمن تقدیر و تشکر از تمام میهمانان خارجی، مقامات کشورهای دوست، مدعوین و مقامات کشوری و لشگری، برای رئیس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت کرد.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور درباره تقدیم لیست کابینه خود طی هفته آینده به مجلس، اظهار کرد: رئیس جمهور براساس ماده 202 آئین نامه داخلی مجلس 2 هفته فرصت دارد تا کابینه خود را به مجلس معرفی کند اما با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و در جلو انداختن معرفی اعضای کابینه طبق هماهنگی ها قرار شد، تا ابتدای هفته آینده لیست اعضای کابینه دولت سیزدهم به مجلس معرفی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما هم در مجلس مصمم هستیم تا لیست وزرای پیشنهادی را در کمیسیون های تخصصی به صورت منسجم و پیوسته و در صحن علنی مجلس به صورت 2 و 3 شیفته بررسی کنیم.

دکترقالیباف تصریح کرد: اگر در ابتدای هفته آینده لیست کابینه به مجلس معرفی شود امیدواریم بتوانیم تا سه شنبه 26 مردادماه با توجه به شرایط و در حداقل زمان، مطابق آئین نامه برنامه وزرای پیشنهادی را بررسی کنیم.

وی همچنین در پایان از تمام دست اندرکارانی که برای برگزاری سیزدهم مراسم تحلیف ریاست جمهوری لطف و زحمت کشیده اند، تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet