خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1400/05/20 18:25:15
سرویس سیاسی
حیدری:

ایران صرفا در مورد برجام مذاکره می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است تعیین شرایط توسط آمریکا در مذاکرات وین برای ایران قابل قبول نیست لذا هیچ نتیجه ای دربر نخواهد داشت و غربی ها باید بدانند ایران صرفا در مورد برجام مذاکره می کند.
ایران صرفا در مورد برجام مذاکره می کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است تعیین شرایط توسط آمریکا در مذاکرات وین برای ایران قابل قبول نیست لذا هیچ نتیجه ای دربر نخواهد داشت و غربی ها باید بدانند ایران صرفا در مورد برجام مذاکره می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105106053471953.jpg ایران,صرفا,در,مورد,برجام,مذاکره,می,کند Icana

شهریار حیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اعلام این مطلب گفت: رفتار آمریکایی ها در برجام قابل اعتماد نیست و تاکنون تاکتیک‌های متفاوت داشته اند؛ هر زمان که برجام به مرحله نهایی رسیده بلافاصله آن ها خارج شده‌ و به برجام خدشه وارد کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه افزود: در حال حاضر توپ برجام در زمین آمریکا و کشورهای غربی قرار دارد چرا که کشورمان به مذاکرات برگشته و آمادگی برای توافق بر اساس تامین منافعش را اعلام کرده است.

حیدری تصریح کرد: آمریکا بدون هیچ کم و کاستی باید تمام تحریم های جمهوری اسلامی ایران را لغو کند تا بتواند بار دیگر به برجام برگردد و با کشورمان مذاکره داشته باشد.

وی ابراز کرد: تعیین شرایط توسط آمریکا در مذاکرات وین برای ایران قابل قبول نیست لذا هیچ نتیجه ای دربر نخواهد داشت و غربی ها باید بدانند ایران صرفا در مورد برجام مذاکره می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet