خبرگزاری خانه ملت

شهادت امام حسن عسکری
1400/05/23 13:01:54
سرویس استان ها
شاکری خبر داد:

پیگیرى ساخت بیمارستان ١٠٠ تختى ورامین

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی از پیگیرى ساخت بیمارستان ۱۰۰ تختى ورامین خبر داد.
پیگیرى ساخت بیمارستان ١٠٠ تختى ورامین عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی از پیگیرى ساخت بیمارستان ١٠٠ تختى ورامین خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104562481943.jpg پیگیرى,ساخت,بیمارستان,١٠٠,تختى,ورامین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اقبال شاکری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی از پیگیرى ساخت بیمارستان ١٠٠ تختى ورامین خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: طرح این بیمارستان توسط دانشگاه ازاد واحد ورامین ارائه و زمینی برای اجرای آن در نظر گرفته شده ولی متاسفانه بعد از دیوارکشی و ساخت اسکلت، این پروژه نیم کاره رها شده و پیشرفتی نداشته است.

وی افزود: پس از بازدیدی با حضور آقایان قالیباف و‌  نوش آبادی  نماینده  ورامین ، توانستیم در بودجه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ ردیفی جهت تکمیل پروژه در نظر بگیریم.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس بیان کرد: مردم  پیشوا با توجه به کمبود سرانه درمانی در منطقه خود، نیاز بسیار جدی به این بیمارستان دارند. بنده تا زمان راه اندازی این بیمارستان پیگیر آن هستم و گزارش آن را ارائه خواهم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet