هدر اصلی
1400/05/25 15:05:53
سرویس استان ها
ویس‌کرمی در دیدار با مردم و شورای بخش شاهیوند:

با جدیت پیگیر تخصیص آب شرب و کشاورزی این منطقه هستم

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در دیدار با مردم و شورای بخش شاهیوند شهرستان چگنی با بیان اینکه با جدیت پیگیر تخصیص آب شرب و کشاورزی این منطقه هستم، گفت: دفتر ارتباط مردمی در شهرستان برای رفع مشکلات این منطقه افتتاح شد.
با جدیت پیگیر تخصیص آب شرب و کشاورزی این منطقه هستم نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در دیدار با مردم و شورای بخش شاهیوند شهرستان چگنی با بیان اینکه با جدیت پیگیر تخصیص آب شرب و کشاورزی این منطقه هستم، گفت: دفتر ارتباط مردمی در شهرستان برای رفع مشکلات این منطقه افتتاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109748304784.jpg با,جدیت,پیگیر,تخصیص,آب,شرب,و,کشاورزی,این,منطقه,هستم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهر چم پلک بخش شاهیوند شهرستان چگنی، در دیداری صمیمی و چند ساعته با مردم این منطقه، مشکلات این بخش را بررسی کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: مشکلات بخش شاهیوند به حدی زیاد است که نه یک نماینده، بلکه یک دولت باید پای کار بیاید تا مشکلات این بخش رفع گردد.

وی افزود: کارهای جزیی مانند ورودی جاده اصلی و تامین آب شرب چند روستا در دستور کار قرار گرفت و درست شد، پیگیری برای تامین آب شرب روستاهای دیگر در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: بخش شاهیوند از لحاظ اشتغال بسیار محروم است و این مسئله در کوتاه مدت فقط با کسب و کارهای خانگی و ایجاد اشتغال در منزل رفع خواهد شد.

وی تاکید کرد: نمایندگان و شورای شاهیوند به طور مستقیم با بنده در ارتباط باشند و مشکلات را انتقال دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet