شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/06/14 17:35:47
سرویس اقتصادی
میرکاظمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت؛

10 کارگروه‌ برای اصلاح ساختار بودجه در سازمان برنامه تشکیل شده است/تدوین بودجه 1401 براساس اصلاحات مصوب مجلس

رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به تشکیل کارگروه‌هایی در این سازمان برای بررسی روند اصلاح ساختار بودجه کشور گفت: به دنبال آن هستیم، اصلاح ساختار بودجه به گونه‌ای انجام و بودجه سال ۱۴۰۱ به نحوی تدوین شود که اثربخشی لازم را برای مدیریت تورم و بهبود معیشت مردم داشته باشد.
10 کارگروه‌ برای اصلاح ساختار بودجه در سازمان برنامه تشکیل شده است/تدوین بودجه 1401 براساس اصلاحات مصوب مجلس رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به تشکیل کارگروه‌هایی در این سازمان برای بررسی روند اصلاح ساختار بودجه کشور گفت: به دنبال آن هستیم، اصلاح ساختار بودجه به گونه‌ای انجام و بودجه سال 1401 به نحوی تدوین شود که اثربخشی لازم را برای مدیریت تورم و بهبود معیشت مردم داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/42757.jpg 10,کارگروه‌,برای,اصلاح,ساختار,بودجه,در,سازمان,برنامه,تشکیل,شده,است/تدوین,بودجه,1401,براساس,اصلاحات,مصوب,مجلس Icana

مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جدیت این سازمان در خصوص انجام اقدامات لازم جهت اصلاح ساختار بودجه کشور گفت: براساس اسناد بالادستی نظام و مصوبات مجلس در مورد اصلاح ساختار بودجه، دولت مکلف به انجام این کار از سال‌های قبل بوده است.

وی ادامه داد: دولت باید از چند سال پیش بحث بسیار مهم اصلاح ساختار بودجه را آغاز و عملیاتی می‌کرد که این مهم به درستی انجام نشد و بنابراین اکنون در سازمان برنامه و بودجه 10کارگروه‌ برای بررسی و پژوهش تشکیل شده تا لایحه بودجه 1401 براساس اصلاحات ساختاری تدوین شود.

میرکاظمی تاکید کرد: ما اولین خروجی‌های این کارگروه‌ها را با مجلس شورای اسلامی در میان می‌گذاریم تا بتوانیم با همفکری و همراهی کار را به درستی پیش ببریم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: به دنبال آن هستیم، اصلاح ساختار بودجه به گونه‌ای انجام و بودجه سال 1401 به نحوی تدوین شود که اثربخشی لازم را داشته و بتواند اهداف عالی کشور مانند رشد و بهره‌وری اقتصادی، کاهش و مدیریت تورم و بهبود معیشت مردم را عملیاتی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet