ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/16 12:44:14
سرویس صحن
منتظری در تذکر شفاهی:

وزارت صمت بازار مصالح ساختمانی را ساماندهی کند

نماینده مردم گرگان در مجلس از وزرای صمت و نیرو خواست تا نسبت به رفع مشکلات حوزه تحت مدیریت خود اعم از قطعی آب و برق و افزایش قیمت سرسام آور مصالح ساختمانی اقدام کنند.
وزارت صمت بازار مصالح ساختمانی را ساماندهی کند نماینده مردم گرگان در مجلس از وزرای صمت و نیرو خواست تا نسبت به رفع مشکلات حوزه تحت مدیریت خود اعم از قطعی آب و برق و افزایش قیمت سرسام آور مصالح ساختمانی اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100957578390.jpg وزارت,صمت,بازار,مصالح,ساختمانی,را,ساماندهی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا منتظری در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با توجه به امید و اعتمادی که در میان مردم ایجاد شده، برای حفظ این سرمایه اجتماعی تذکر و پیشنهاداتی می دهم. پیشنهاد اول من با توجه به قطعی آب و برق به وزیر نیرو است که ایشان برنامه کوتاه مدت خود را عملی کرده و سپس برنامه بلندمدت خود را اعلام کند تا نشاط و شادابی در میان مردم تقویت شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم خطاب به وزیر صمت نیز ادامه داد: انتظار می رود برای کنترل قیمت ها و پیشگیری از نابسامانی به ویژه در حوزه سیمان، فولاد و لبنیات ترتیبی اتخاذ شود که مردم بیش از این ابراز نارضایتی و ناراحتی نکنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: مدتی است کشاورزان استان گلستان با مشکلات متعددی مواجه شده و خسارات فراوانی دیده اند، لذا انتظار می رود برای رسیدگی به مشکلات آنها آستین همت را بالا بزنید. همچنین تقاضای بنده این است که طرح رتبه بندی معلمان در دستور کار قرار گرفته تا پاسخ روشنی به جامعه فرهنگیان بدهیم. همچنین لازم است سهمیه واکسن در سراسر کشور به ویژه در استان گلستان افزایش یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet