ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/24 10:03:39
سرویس بین الملل
رشیدی کوچی:

طالبان نمی تواند مشروعیت بین المللی به دست آورد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: طالبان به دنبال مشروعیت سیاسی در نظام بین الملل است که به احتمال زیاد نمی تواند به این هدف دست پیدا کند.
طالبان نمی تواند مشروعیت بین المللی به دست آورد عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: طالبان به دنبال مشروعیت سیاسی در نظام بین الملل است که به احتمال زیاد نمی تواند به این هدف دست پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101991660113.jpg طالبان,نمی,تواند,مشروعیت,بین,المللی,به,دست,آورد Icana

جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شرایط افغانستان، گفت: طالبان سعی دارد چهره جدیدی نسبت به گذشته از خود به نمایش بگذارد، اینکه ماهیت و هویت واقعی آنها تغییر کرده یا نه هنوز به طور قطعی مشخص نیست.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طالبان در حالی تلاش می کند چهره دموکراتیک و لطیف تری نسبت به اواخر دهه 80 نشان دهد اما همچنان مشخص نیست که هویت آنها تغییر کرده یا نه؟ و در حال حاضر پشت این نقاب دست به کارهای نمایشی زده یا خیر؟ با گذر زمان مشخص می شود.

وی اظهار داشت: طالبان به دنبال مشروعیت سیاسی در نظام بین الملل است که به احتمال زیاد نمی تواند به این هدف دست پیدا کند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افرادی که در رأس گروه طالبان قرار دارند، با وجود اینکه تلاش می کنند متفاوت باشند اما سابقه شان نشان می دهد آنها تحجرات قدیمی را دارند و ممکن است به احتمال زیاد نتوانند وحدت مورد نظر جامعه افغانستان را در کشور پیاده کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet