خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1400/06/23 19:06:55
سرویس اقتصادی
ایری؛

تشریح برنامه های وزارت نیرو برای تامین آب شرب در جلسه کمیسیون عمران مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر نیرو در کمیسیون متبوع خود از هدفگذاری این وزارتخانه جهت تامین آب برای مصارف شرب به میزان ۴۰۰ هزار مترمکعب در روز خبر داد.
تشریح برنامه های وزارت نیرو برای تامین آب شرب در جلسه کمیسیون عمران مجلس سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر نیرو در کمیسیون متبوع خود از هدفگذاری این وزارتخانه جهت تامین آب برای مصارف شرب به میزان 400 هزار مترمکعب در روز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202109109178283418.jpg تشریح,برنامه,های,وزارت,نیرو,برای,تامین,آب,شرب,در,جلسه,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

عبدالجلال ایری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سه شنبه (23 شهریور ماه) از حضور محرابیان وزیر نیرو در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: وزیر نیرو با حضور در جلسه امروز برنامه‌‍های خود را برای تامین آب شرب کشور، ارائه کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آقای محرابیان در برنامه‌های خود روش‌های مختلفی را برای تامین آب  شرب کشور نظیر استفاده از آب ژرف، ساخت و تکمیل سد‌های نیمه تمام و انتقال آب از دریا در نظر گرفته است. وی همچنین برنامه‌های خود را برای تامین آب شرب به میزان400 هزار متر معکب در روز و تسهیل افزایش ظرفیت تامین و انتقال آب برای مصارف صنعتی به میزان 600 هزار مترمکعب در روز توسط صنایع   ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه نمایندگان نیز نظرات خودشان را در خصوص تامین آب شرب و چگونگی مواجهه با تنش‌ آب و مدیریت منابع آبی بیان کردند. همچنین مقرر شد وزیر نیرو در جلسات آینده برنامه‌های خود را برای احداث نیروگاه‌ها و تامین انرژی ارائه کند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet