ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/06/24 13:19:14
سرویس استان ها
داودی خبر داد :

کمک مالی بانک سپه به ساخت جاده سراب - نیر

نماینده مردم سراب در مجلس گفت : از سراب به سمت نیر جاده ای به سرعت در حال ساخت است و تصمیم گرفته شد بانک سپه ۱۱۸ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه به وزارت راه و شهرسازی به صورت وام کمک مالی کند.
کمک مالی بانک سپه به ساخت جاده سراب - نیر نماینده مردم سراب در مجلس گفت : از سراب به سمت نیر جاده ای به سرعت در حال ساخت است و تصمیم گرفته شد بانک سپه ۱۱۸ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه به وزارت راه و شهرسازی به صورت وام کمک مالی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100488484999.jpg کمک,مالی,بانک,سپه,به,ساخت,جاده,سراب,-,نیر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ یوسف داودی نماینده مردم سراب و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای دریافت بودجه برای شهرستان سراب ، در خصوص جاده سراب به اردبیل همچنین دایر کردن سینما اظهار کرد: این اواخر فرصتی پیش آمد که بتوانیم برای پروژه‌های مهم شهرستان سراب بودجه‌هایی را دریافت کنیم.

وی افزود: در همین راستا، 4 میلیارد تومان برای ساختمان اداره راهنمایی و رانندگی در نظر گرفته شد؛ چرا که ما در شهرستان سراب ساختمان مستقلی برای راهنمایی و رانندگی نداریم، 3.5 میلیارد تومان برای سینما، 2 و 5 میلیارد تومان هم برای ساختمان بهزیستی، 4.5 میلیارد تومان بودجه برای رفع مشکلات پادگان سراب و 4 میلیارد و 900 میلیون تومان برای گارد ریل و علائم راهنمایی و رانندگی جاده سراب به بستان‌آباد که حدود 11 کیلومتر از آن مسیر در مراحل آخر قرار دارد، بودجه تخصیص داده شد که بخشی از آن نقدی و بخشی به‌صورت اوراق بود. همچنین ما حدود 9 و 10 میلیارد تومان هم بودجه برای آن مسیر دریافت کرده‌ایم که 10 میلیارد آن به‌صورت نقدی و برای تأمین قیر موردنیاز آن 11 کیلومتر است که توانستیم با آن بودجه حدود 500 تن قیر از طریق وزارت راه را تأمین کنیم تا جاده بتواند زیر بار ترافیکی برود و مردم عزیز شهرستان سراب به‌راحتی از این مسیر استفاده کنند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: علاوه بر آن حدود 70 الی 80 روستای شهرستان طی زلزله سال 98 دچار آسیب جدی شده بود که بودجه‌هایی هم برای درست کردن زیرساخت‌های روستاها به تصویب رسید. امیدواریم که همه این‌ها باعث شود که ما شاهد پیشرفت‌های خوبی در شهرستان سراب شویم.

نماینده مردم سراب در مجلس بیان کرد: لازم به ذکر است که از سراب به سمت نیر هم جاده‌ای به‌سرعت در حال ساخت است و تصمیم گرفته شد بانک سپه 118 میلیارد تومان برای اتمام این پروژه به وزارت راه و شهرسازی به‌صورت وام کمک مالی کند که جا دارد من از مسئولین زحمتکش بانک سپه بابت این کمک مالی تشکری ویژه بکنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet